Goloka

Ár:   980 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Wellbe, 1890 Ft

A fogfájás legjobb ellenszere. Vattapálcikára tegyünk 2-3 cseppjét, és ezzel kezeljük a fájó fogat. Több órára enyhülést ad, mely után ismételten használhatjuk. Gyulladáscsökkentõ hatása miatt fogínygyulladás kezelésére is kiváló. Fél pohár szájvízhez 1 cseppjét adjuk. A szegfûszeg segít a szélgörcs, az emésztési problémák és az étvágytalanság kezelésében is. Reumás és izomfájdalmak esetén masszázsolajban használhatjuk kisebb mennyiségben. Ha nagyon átfagytunk, akkor adjuk 2-3 csepp olaját a fürdõvízhez, és máris átmelegíthetjük tagjainkat. Köhögéscsillapító és hurutoldó hatása miatt szükség esetén inhaláljunk vele. Rovarriasztásra is alkalmas.

Figyelmeztetés: Nem ajánlott gyermekkorban és terhesség esetén.

Kiszerelés: 10ml

Ár: 980 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Goloka illóolajokat találsz az Ökokuckó webshopban
Ár: 1890 Ft , Eladó: Wellbe

Nem hivatalos INCI név. Szegfűszeg illóolaj. Lásd: Eugenia Caryophyllus Oil.