Goloka

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1090 Ft

Rendkívül hatékony fertõtlenítõ. Enyhít a bõrbetegségek mértékén, elõsegíti a sebek gyógyulását. Feloldja és kihajtja a nyálkát, valamint a légzõszervekben rekedt váladékot. Növeli a szervezet ellenálló képességét. Csökkenti a megfázásos, influenzás fertõzések esélyeit. A teafa olaja számos bõrbetegség kezelésére alkalmazható. Eltünteti a pattanásokat, de közben nem szárítja ki a bõrt. A gombás fertõzések nagyon eredményesen kezelhetõk vele. Alkalmas a köröm fertõtlenítésére is. Megelõzhetõ vele a fogínygyulladás, a szájfekély és a fog körüli betegségek. Figyelmeztetés: Túlérzékeny bõrûek ne használják.

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 1090 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Goloka illóolajokat találsz az Ökokuckó webshopban
CzFru

2017. január 19.

Hihetetlen széleskörű a felhasználása. Családban többen is használjuk, van akinek gombás fertőzésre volt csodaszer, volt akinek herpeszre... én a könnyen begyulladó körömágybőrömre használom. A szagát nem szeretem, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

grizus

2014. február 22.

Szerintem hatásos. Nem mondom, hogy tök nyugodt a bőröm, de pár nap használat után valóban csökkenti a gyulladást. Nekem az állam volt elég pattanásos, és most tök elfogadható. Este használom krémezés után, az illata kellemes de nagyon intenzív, féltem, hogy túl erős lesz vagy csípni fog, de semmi ilyesmi, az illat hamar elszáll és nem irritál az olaj. Akinek pattanásos a bőre, érdemes tennie vele egy próbát. Szerintem nappalra is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

idusmidus

2012. április 21.

Szeretem ezt a márkát. Sima teafa illóolaj, ami rendkívül sokrétűen használható. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.