Gorgeous Cosmetics

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timmon, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Ár:   $19

Luxus, erősen pigmentált, por állagú szemhéjpúder. Gyönyörű fény és igen intenzív színhatás jellemzi a terméket.

10 árnyalatban kapható

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ferrocyanide, Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Chromium Hydroxide Green / CI 77289

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.