Gosh

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, Módosítva: 2017. január 11.

Kiszerelés:   1,2 g

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lolita

2021. május 1.

Még glamour napokon vettem, mert a szokásos szemöldökceruzám megfelelő árnyalatát nem sikerült beszereznem. Jó döntés volt, tetszik, hogy kellően pigmentált és szépen fog, fent marad egész nap (akár 12 órát is javítás nélkül). Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Mrsvecsey

2019. február 7.

Elve kínomban vettem meg, mert nem is ismerem a márkát. Nem vártam sokat, de még annál is rosszabb mint amire számitottam. Egyáltalán nem tartós, a világos barna szín nekem túl sötét. Ráadásul kifejezetten rondán kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

szanii

2017. február 25.

Szlovákiában a MAX parfümériában sikerült beszereznem pár GOSH terméket, így ezt a szemöldök ceruzát is. Életem legjobb döntése volt ! Sötétbarna színben van meg... a keféje nagyon hasznos, remek a tartóssága a barna színnek, könnyen faragható, nagyon nagyon ajánlom!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.