Gosh

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meaviolet, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Lelőhely:   Müller, online

A Giant Blush egy rúzs formájú krémpúderes pirosító. Lágy és természetes színárnyalatot biztosít az arcnak, amelynek az erőssége fokozható. Illatanyagmentes.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. január 8.

Nagy kedvenceim lettek a stick kivitelű krémes arcpirosítók. Fiatalabban el sem tudtam volna képzelni, hogy ne púderes pirosítót használjak, de most már sokkal kellemesebb a krém állag, üdébb megjelenést biztosít, természetesebb hatású, mert a púder állagúak szinte rajta csücsülnek a bőrömön, és poros látványt keltenek. A stick kivitel pedig praktikusan hordható a táskában, hiszen a krémes állag általában kevésbé tartós (nem akarom púderrel rögzíteni a fenti okok miatt), és a nap folyamán kell egy kicsit turbózni. Ezt a pirosítót is mostanában fedeztem fel, a Shy árnyalatot használom. Elégedett vagyok vele, diszkrét és erőteljesebb pirosításra is megfelelő, könnyed a bőrön, természetes, könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 8.

vitizsofi

2018. január 2.

Csak azért 4 csillag, mert nekem a por állagú pirosítók valahogy jobban kézre állnak. De ettöl függetelenül szép, természetes hatást kelt, krémes, könnyen felvihetö és mindemellett tartós. 02- shy árnyalatot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.