Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: titatrilla, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Müller, online

Négy színben kapható, E-vitaminos szemceruza. Nem maszatolódik, könnyű felvinni.

Árnyalatai: Fehér, Fekete, Espresso, Stone

Magdolna

Korcsoport: >54
2020. február 21.

Semmire sem jó, nem lehet vele kifesteni a szemet, mivel nem fog! Nem egy olcsó dolog, így a pénzem kidobtam az ablakon! Ha lehetne
0 pontot adnék rá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 21.

0 pontot adnék rá!

Grumpi

2019. augusztus 8.

Annyira tetszik a színe de nem tudom mivan benne mert max 5 perc és brutálisan ég tőle a szemem.Folynak a könnyeim,egész bepirosodik.Nem vagyok allergiás,vízvonalra sem kenem de mégis.Más típusú ceruzákat is vettem a Gosh-tól és most dobhatom ki.Valami nem stimmel velük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Szreni83

2018. március 4.

Borzalmas! A legrosszabb szemceruza, amivel valaha találkoztam. Nagyon hamar elkenődik, tartóssága nulla sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

fungiiiii

2016. május 18.

Nálam tényleg nem kenődik, és nem is könnyezek tőle, mint a legtöbb szemceruzától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

regina92

2015. június 15.

En ket darab ceruzat is beszereztem, de sajnos azt kell mondanom, hogy felesleges penzkidobas volt szamomra. A tartasa nulla, nagyon maszatolodik, abszolut nem tartom tartosnak. Csak azert kap tolem 2 csillagot, mert szepek az arnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Imre girl

2013. november 9.

Ez borzalmas!
Idézem a leírásban: "Nem maszatolódik..." Ez vicc, tegnap húztam ki vele a szemem és hajnalra már úgy néztem ki, mint egy emós, aki az éjszaka során egy monoklival lett gazdagabb. Nehéz ráadásul furcsa érzés feltenni, száraz hatású.
Puff. Ezért költöttem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Ez borzalmas!
Puff. Ezért költöttem.