Gradiens

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyógynövények kivonatából készült készítmény pattanásos, gyulladt arcbőr kezelésére

Hatóanyagai: Réti füzény és körömvirág kivonata

Kiszerelés: 50 ml

mahut

2019. május 14.

2 hetes használat után: sokkal kevesebb pattanás jön ki az arcomon, a kialakulókra is jó hatással van, gyulladásokat gyorsan csillapítja, de igazából nem is gyulladnak már be. Összességében sokkal szebb az arcom. Már csak a régi foltjaimra kell találnom valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

yellowbanane

2019. február 3.

4 napja használom napi 2x. Sajnos csak nagyon minimális javulást vettem észre. Picit szárította a pattikat, és csökkent a gyulladás, de 4 nap után már más korábban használt szer bőven eltűntette. Van, ami már másnap reggelre. Szerintem 4 nap alatt magától csinált volna ennyit a pattim. Nekem arcra nem vált be, de legalább az illata kellemesen. Kifogom próbálni más testfeluleten is.

Update1:
Feljavítottam a *-ok számát 2-rol 4-re. Bár a kialakult pattanásokra nekem nem vált be, de abban az esetben ha latom kijönni, vagy patti/ mittesszer nyomkodas után teszem az arcomra, akkor nem gyullad be. Szépen kitisztult az arcom, amióta ezzel kenem be magam egy-egy beavatkozás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Update1:

mcspm

2019. január 24.

Szeretem az illatát, olyan természetes érzést nyújt. Szárít, ami nekem szuper, mert zsíros a bőröm.
Este használom, csak napi 1x, nem igénylem a napi 2-t és így tovább is elég.

Ha nyomkodtam magam (tudom nem szabadna..) utána egyből rakok belőle az egész arcomra és másnapra nem gyullad be semmim.

3-szor újravettem már, de negyedszerre is venni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Este használom, csak napi 1x, nem igénylem a napi 2-t és így tovább is elég.

3-szor újravettem már, de negyedszerre is venni fogok.

hsjk

2018. november 8.

Acnes arcbőrömre kerestem egy gyógynövényes készítményt, így jutott el hozzám ez a kis oldat. Imádom, már első használat után sokat segített a gyulladt piros pattanásokon. Szépen leszárította őket. Szerintem kellemes, gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

sailorluna

2018. augusztus 15.

erősen gyógynövényes illata van, ezt néha felkenve is éreztem sokáig. nyugtatja a gyulladásokat, néha jobban, néha kevésbé hatott, kicsit nehezen igazodom ki rajta. az viszont nagyon idegesít, hogy a kupakja egy idő után mindig megreped, így azt érzem, párolog belőle a cucc, és veszít a hatásából. szerencsére nincs benne alkohol, ez nagy plusz. már régebben használtam, azóta tök más a rutinom, de ismét jól jönne, újra fogom venni mostanában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Bettii98

2018. március 19.

Először szép volt tőle a bőröm,aztán ugyanúgy kijöttek a pattanások..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Először szép volt tőle a bőröm,aztán ugyanúgy kijöttek a pattanások..

diavkli

2018. január 3.

nekem bevállt. teafa olajat használtam sokáig a pattanásaimra, de mindig kipirosodott tole a borom es nem segitett a kijovo felben levo pattanasokon se. ez a termek viszont igen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Krisz93

2017. július 6.

Kétes véleményeim vannak a termékről. Egyrészt arcra semmit se használt :(, viszont az előttem íróhoz hasonlóan én is hátra/vállakra kentem (sajnos a meleg előhozta őket), és ott igen sokat segített (fürdés után tisztítás, utána ujjakra csepegtetve rákenem), ezenkívül a lábamon lévő néhány szőrtüsző utáni csúnya sebre is rákentem, és ott is jól bevált :) Végeredményében egész jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

larka95

2017. július 1.

Itt találtam rá a vélemények között, megvettem és wao 😍
A hátamon és a vállamon nagyon eluralkodott a káosz, pattik tömege... ezzel kentem reggel este tisztítás után. De nem úgy ahogy a csomagoláson volt, nem vattakorongra tettem, hanem a nedves tenyerembe tettem pár cseppet, és azt oszlattam el. Az arcomon még nem próbàltam. Tényleg egy kicsit ragacsos réteget hagyott, de már másnap lehetett látni a változást, leszárította a pattikat. Azóta is használom. Az árát teljesen megéri, sokáig elég, és az összetevők 😍 Réti füzény és körömvirág, mind a kettő szuper gyulladáscsökkentő, nem csoda, hogy teszi a dolgát. Imádom 💚

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Itt találtam rá a vélemények között, megvettem és wao 😍

Sophiae23

2017. április 6.

Sziasztok! :-)
Nekem nagyon hatásos ez az oldat, mivel eléggé sokszor jönnek ki rajtam pattanások (arc,hát). Én arcra használom. Egy ideje diétázom és napi szinten tornázom, ez is közrejátszik picit abban, hogy javul a bőröm, de még így sem mondhatok búcsút ezeknek a kellemetlenkedő aknéknak, pattanásoknak. Mikor érzem, hogy feszül/gyülemlik a váladék, illetve már kezelt és gyógyulófélben lévő pattanásra is használom napi kétszer és látványosan gyorsabban gyógyítja a sebet/kezelt területet, mint bármilyen eddigi tonikom. Emellett használok arcradírt és tonikot is. Nekem nagyon bevált, remélem, sokatoknak be fog ugyanígy válni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Sziasztok! :-)

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract