Gradiens

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyógynövények kivonatából készült készítmény pattanásos, gyulladt arcbőr kezelésére

Hatóanyagai: Réti füzény és körömvirág kivonata

Kiszerelés: 50 ml

Panu

2020. május 22.

Nem egy csodaszer. Annyira jó, hogy ha lekenem vele a pattanást, akkor azt érzem, hogy megnyugtatja és lefertőtleníti. De nekem nem múlt el tőle semmi, talán egy ici-picit gyorsabban jön helyre a bőröm, de semmi drasztikus hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Fancsikacsika

2020. április 22.

5. napja használom. Már első használat után láttam minimális javulást. Igazából, ha nagyon tartós marad a javulás akkor nagyon jó kis készítmény. Még a bőrömön van mit javítania. De így is 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

Dana1983

2020. március 14.

A meglévő pattanások egy részét lehúzza,viszont újakat okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

A meglévő pattanások egy részét lehúzza,viszont újakat okoz.

mahut

2019. május 14.

2 hetes használat után: sokkal kevesebb pattanás jön ki az arcomon, a kialakulókra is jó hatással van, gyulladásokat gyorsan csillapítja, de igazából nem is gyulladnak már be. Összességében sokkal szebb az arcom. Már csak a régi foltjaimra kell találnom valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

yellowbanane

2019. február 3.

4 napja használom napi 2x. Sajnos csak nagyon minimális javulást vettem észre. Picit szárította a pattikat, és csökkent a gyulladás, de 4 nap után már más korábban használt szer bőven eltűntette. Van, ami már másnap reggelre. Szerintem 4 nap alatt magától csinált volna ennyit a pattim. Nekem arcra nem vált be, de legalább az illata kellemesen. Kifogom próbálni más testfeluleten is.

Update1:
Feljavítottam a *-ok számát 2-rol 4-re. Bár a kialakult pattanásokra nekem nem vált be, de abban az esetben ha latom kijönni, vagy patti/ mittesszer nyomkodas után teszem az arcomra, akkor nem gyullad be. Szépen kitisztult az arcom, amióta ezzel kenem be magam egy-egy beavatkozás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Update1:

mcspm

2019. január 24.

Szeretem az illatát, olyan természetes érzést nyújt. Szárít, ami nekem szuper, mert zsíros a bőröm.
Este használom, csak napi 1x, nem igénylem a napi 2-t és így tovább is elég.

Ha nyomkodtam magam (tudom nem szabadna..) utána egyből rakok belőle az egész arcomra és másnapra nem gyullad be semmim.

3-szor újravettem már, de negyedszerre is venni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Este használom, csak napi 1x, nem igénylem a napi 2-t és így tovább is elég.

3-szor újravettem már, de negyedszerre is venni fogok.

hsjk

2018. november 8.

Acnes arcbőrömre kerestem egy gyógynövényes készítményt, így jutott el hozzám ez a kis oldat. Imádom, már első használat után sokat segített a gyulladt piros pattanásokon. Szépen leszárította őket. Szerintem kellemes, gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

sailorluna

2018. augusztus 15.

erősen gyógynövényes illata van, ezt néha felkenve is éreztem sokáig. nyugtatja a gyulladásokat, néha jobban, néha kevésbé hatott, kicsit nehezen igazodom ki rajta. az viszont nagyon idegesít, hogy a kupakja egy idő után mindig megreped, így azt érzem, párolog belőle a cucc, és veszít a hatásából. szerencsére nincs benne alkohol, ez nagy plusz. már régebben használtam, azóta tök más a rutinom, de ismét jól jönne, újra fogom venni mostanában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Bettii98

2018. március 19.

Először szép volt tőle a bőröm,aztán ugyanúgy kijöttek a pattanások..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Először szép volt tőle a bőröm,aztán ugyanúgy kijöttek a pattanások..

diavkli

2018. január 3.

nekem bevállt. teafa olajat használtam sokáig a pattanásaimra, de mindig kipirosodott tole a borom es nem segitett a kijovo felben levo pattanasokon se. ez a termek viszont igen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol