Grapoila  Hidegen Sajtolt Argán Olaj

Grapoila Hidegen Sajtolt Argán Olaj

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Metro áruház, márka webáruház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jubileum, Módosítva: 2022. április 20.

Lelőhely:   Metro áruház, márka webáruház
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Marokkói ökológiai gazdálkodásból származó, hidegen sajtolt, Ecocert, USDA minősítésű, sejtmegújító, bőrbarát argánolaj. Különösen alkalmas a hajvégek és a bőr ápolására. Omega-3 zsírsavakban gazdag, melyek rugalmassá és puhává teszik a bőrt, élettelivé varázsolják az arcbőrt. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem hagy olajos érzetet. Ragyogóan fényes hajat kölcsönöz, csökkenti a korpás fejbőr viszketését és ellene is megoldást nyújthat. Erősíti a körmöket és megakadályozza töredezésüket.  Nagyon gazdaságos, mert már néhány csepp olaj elegendő és kifejti pozitív hatásait. E-vitamin-tartalma rendkívül magas, így táplálja a száraz bőrt és visszaállítja annak nedvességtartalmát. Erősíti és védi a kötőszöveteket, ezáltal fenntartja és helyreállítja a bőr rugalmasságát, feszességét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jubileum

2022. április 20.

Nem tudom mi a helyzet az árával,a metróban 850, nem is akciósan :D a márka honlapján meg 2000 ft felett van. Minden esetre teljesen okés argán olaj, szuperolcsón, még a kalóriaérték is fel van tűntetve. Hagvégekre hajmosás előtti este szotkam ezt feltenni, mivel nekem azért nem issza be ezt annyira maradék nélkül. Szemkörnyékre is használom néha, amikor szárazabb az a terület, persze ezt is csak éjszakára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.