Green Pharmacy

Ár:   375 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: PiciBrigii, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2015. december 16.

Kategória:   Hajápolók

A bojtorján gyökér olaj erősíti a haj szerkezetét, táplálja a hajhagymákat, elősegíti a hajnövekedést, csökkenti a faggyútermelést. Gyulladáscsökkentő hatású. Megelőzi a korpásodást. A piros paprika stimulálja a fejbőr mikrokeringését és elősegíti az aktív összetevők felszívódását. A hajat sűrűbbé, erősebbé, fényesebbé és élettel telivé varázsolja.

Penge

2020. július 8.

Sem csípő, sem bizsergető érzés nincs tőle, de még csak a hajam sem lett puhább vagy selymesebb. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

kaposztamester

2019. szeptember 12.

Bojtorjánosat rendeltem , de ezt kaptam helyette. Lehet én csináltam rosszul hogy hajmosás előtt kentem fel , de nem igazán vettem észre jótékony hatását. Az üveg nyaka sem valami praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Norsika

2018. január 14.

Imádom! Megmosom a hajam es ugy kenem fel az olajat. Először a tovekbe masszirozom es a végére is felkenem. Elotte az olajat megmelegitem.
Zuhanysapkat teszek ra es törölközőt es ugy van 2-3 órát egy héten.
Eszméletlenül puha es csillogó a hajam. Jobban is nő! Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Zuhanysapkat teszek ra es törölközőt es ugy van 2-3 órát egy héten.
Eszméletlenül puha es csillogó a hajam. Jobban is nő! Imádom!!!

szzh01

2015. október 16.

Nos, mivel se kép se hang nem jött a korábban feltett kérdésemre, úgy döntöttem, kipróbálom. A hajnövekedést serkentő és a zsírosodást csökkentő ígérete miatt vettem meg. Használtam eddig is ugyanennek az olajnak a narancs kupakos változatát, ami hasonlókat ígér, de abban nincs pirospaprika kivonat. Azzal a reménnyel vettem meg, hogy a paprika serkenti a keringést és fokozza a hatóanyagok felszívódását, így talán ettől várhatok valami pozitív elmozdulást. Hamarosan kiürül a flakon, 4-5 naponta használtam hajmosás előtt, de az égegyadta világon semmi változást nem érzek, a hajam egy milliméterrel sem lett hosszabb az elmúlt 1,5 hónap alatt, mint egyébként, és sajnos ugyanúgy zsírosodik is. (Mivel festem, így a lenövés méretéből pontosan meg tudom ezt figyelni). Előírás szerint, mosás előtt kentem a hajtőre gazdagon, bemasszíroztam, kb. 1 órát rajta hagytam dunszt alatt. Mivel semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam az említett két dologban sajnos, azt hiszem nem veszem újra, megteszi helyette a narancs kupakos is, a hajam nagyon széppé, puhává válik tőle, de felesleges bele a paprika (egyszer véletlenül a szemembe csorgott, és tényleg van benne, mert csíp). Összességében 3 csillag, mivel nem tartja az ígéreteit viszont szépen ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 16.

Antioxidánsok: BHT