Greenland

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fürdősóként is használható radírozó só.

CeCeDrake

2015. november 24.

Kávészemcsés csodaradírt használok, de ezt is ki kellett próbálnom. Elfogadhatóan radíroz, de fürdősóként használtam el a nagy részét. Más illatban is vásároltam, szerintem klassz megoldás ez a radírsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

edibaba

2015. február 19.

A csomagolása nagyon megnyerő és menő, bár a teteje elég nehezen jön le, néha attól tartok, hogy magamra borítom az egészet. A külcsín ötös, a belbecs már nem annyira. Kristálycukor méretű sószemcséket tartalmaz, felturbózva egy kis mesterséges illattal, ami nem kókusz és nem is mandarin, az biztos. Valamilyen olajjal (olíva, mandula..) és kávézaccal felturbózva használható, amúgy csak jó drágán eladott tengeri só.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene