Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett76, Módosítva: 2011. április 11.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók

A testápoló vaj intenzíven hidratálja, nyugtatja és puhítja a bőrt. A termék kellemesen visszafogott kakaós-vaníliás illatú. A Greenland kakaó-vaniliás testápoló vaj bársonyos fényt kölcsönöz a bőrnek, valamint puhává, élettel telibbé varázsolja azt. A kakaó és a vanília együttes hatása kisimítja a pici ráncokat, így csábítóbbá válik bőrünk érintése. A kakaóból és vaniliából kinyert olaj természetes védelmet és ápolást biztosítanak nap mint nap.

Nikozia

2012. október 28.

Nekem grapefruit-os volt és rajongtam érte. Itthon hol lehet beszerezni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

Nekem grapefruit-os volt és rajongtam érte. Itthon hol lehet beszerezni?

kiskozmi

2012. január 30.

Nagyon kellemes az illata,érezni a vaníliát és a csokis illatot is.Nagyon gyorsan beszívódik,egyáltalán nem hagy zsíros érzetet,nem úgy mint sok más testvaj.Szuperül hidratál,finom puha lesz tőle a bőröm.Imádom,tuti,hogy újraveszem,ha elfogy!Kipróbálom a többit is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.