Gres

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. július 19.

umpalumpa

2015. január 10.

Édesanyámnak volt belőle egy cuki mini üveggel. Édes kis szürke bársony masni volt rajta és dugós volt az üvege. Sztem már nagyon régen megvolt neki, amikor én először beleszagoltam gyerekként és akkor még a Rive Gauche jobban tetszett. Lehet, h az üveg megvan még vagy nála, vagy nálam, de már az illatnak nincs benne nyoma. Későbbről arra emlékszem, hogy nagyon fanyar és gyönyörű illat volt. Nem tudok rá jobb szót. Ez lett a kedvenc. Örülök, hogy érezhettem.
Manapság egyre jobban vágyom a "saját" illatomra, valami különlegesre (nem átlag parfümériából) és azt hiszem ezek az emlékek és első élmények nagyon meghatároznák a választásomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.