Gres

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Illatcsalád: orientális

Összetétel: gyömbér, fahéj, tubarózsa, áfonya, pacsuli, tonka, ámbra

Agnesanna

2020. február 7.

Régóta vágytam erre az illatra és örülök, hogy a megérzésem helyes volt.
Nekem való fűszeres finomság a rendkívül decens, visszafogott fajtából.
Kardamomos - áfonyás - gyömbéres ámbrával indít és teljesen el is varázsol ez a meleg fűszeresség.
Ez egy gyönyörű illat!
Meleg, bújós, meghitt hangulatú, kiegyensúlyozott elegancia.
A virágok és fűszerek gyönyörű összjátéka a tonkás, vaníliás, borostyánon.
A leszáradása is balzsamosan fűszeres és simogató.
Sajnos valóban nagyon hamar elillan, de majd naponta többször fürdök benne.
Szerelem, szerelem, szerelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Régóta vágytam erre az illatra és örülök, hogy a megérzésem helyes volt.
Nekem való fűszeres finomság a rendkívül decens, visszafogott fajtából.
Ez egy gyönyörű illat!
Meleg, bújós, meghitt hangulatú, kiegyensúlyozott elegancia.
A virágok és fűszerek gyönyörű összjátéka a tonkás, vaníliás, borostyánon.
A leszáradása is balzsamosan fűszeres és simogató.
Sajnos valóban nagyon hamar elillan, de majd naponta többször fürdök benne.
Szerelem, szerelem, szerelem!

BDG33

2020. január 25.

Régóta szemeztem vele, egyrészt a Cabochard nagy szerelem számomra, másrészt az ámbrás illatok a gyengéim, no és az a cuki masni....Végül egy kedves Km-es partnertől csere utján hozzájutottam. Nagyon kellemes, bújós illat, kifejezetten hidegebb időben ajánlott. Az égvilágon semmi köze Cabochard őnagyságához, így a nevét nem nagyon értem, benne nincs semmi füstösség és dohányillat. Kicsit lehetne tartósabb, napközben utánfújást igényel. Nem egetrengető, de hétköznapra egy kellemes kis illat és a csinos üvege remekül mutat a pipereasztalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

emb1p3

2019. december 1.

Update: ahogy használgattam a fújósom, egyre jobban a szívemhez nőtt: ez egy vidám, fűszeres gyümölcsösség azoknak, akik amúgy nem szeretik ezt a műfajt, mert az amúgy nagyon finoman, óvatos kézzel adagolt orientális jegyek szépen elmélyítik, teltebbé, karizmatikusabbá teszi a kompozíciót. Abszolút szép és érdekes hétköznapi illat, és tényleg olyan Coco-san kicsit fantáziátlan, ám makulátlan jóízlés, de annál sokkal jobb választás, mert nem telt még el az emberek szaglószerve végképp a minden irodát és smart casual dresszkódú munkahelyet ellepő, az eredetiből és másolataiból összesűrűsödő illatfelhőtől. Olcsóbb is sokkal. Adok egy plusz csillagot. Majdnem megvettem, de aztán emlékeztettem magam az ősi mondásra, hogy több kolbász, azaz parfüm, mint nap.

Hát, nem olyan nagy egyéniség, mint Cabochard nővére. GNórival egyetértek, mintha lenne benne némi Coco Mademoiselle-es jólnevelt elegancia, és sajnos nem valami tartós. Az afonyás-fahéjas kis pikantéria alatt azért elég hangosan morog az ámbra, ez a javára írható, kár, hogy nem sokáig. Sajnos nagyobb kísértésbe nem visz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Piri11

2015. december 15.

Kifújáskor azt gondolta, hogy hm ... nem rossz, majd eltelt egy pár perc és azon kaptam magam, hogy mi ez a régi mosópor "szag". Ekkor úgy voltam vele, hogy ó mi a fenének vettem én ezt meg. Majd telt múlt az idő, és csak szimatolgatok, hogy mi ez a finom különleges illat. Bizony-bizony ő. Ez az illat kislány vagy talán tini koromba (sajnos az sem most volt) repít engem vissza. Arra már nem emlékszem. hogy kinek vagy minek volt ilyen illata, de határozottan régről rémlik (még a végén verset írok). Szóval csodaszép, krémes, bújós, ölelős illat. A mosópor incidens miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 15.

GNóri

2015. december 7.

Egy kedves rokonomon éreztem korábban ezt az illatot, és már akkor is nagyon tetszett. Most sikerült egy 10milis fújóst beszereznem belőle, és pont olyan elragadó illat, mint amilyenre emlékeztem. Rajtam olyan, mintha a TM Angel és a Coco Mademoiselle szerelemgyereke lenne. Ijesztően húsvéti locsolókölnisen nyit, de néhány perc alatt kellemes, pikáns, fűszeres, füstösen édeskés illattá alakul. Egyedül a tartóssága szomorít el, mert fél óra múlva már nem is érzem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

rata.sum

2014. július 22.

2013.09.09. Cserebere útján hozzám került nyáron. Kipróbáltam, megállapítottam, hogy kellemes, de semmi extra, megvagyok nélküle. Majdnem továbbadtam, de hál'istennek, mégis nálam maradt. Most, hogy hűvösebbre fordult, gondoltam, adok neki még egy esélyt. Azóta nem bírok leszakadni a könyökhajlatomról! Finom, icipicit füstös ámbra, amit kiemel/aláhúz az áfonya édessége és a fahéj aromája, nyammm. Továbbra is tartom, hogy semmi extrém, simán hordható hétköznapokon és odabújós estéken is. Isteni finom.

csacsogós update 2014.07.22.:
Odaadtam télen anyukámnak, mert nagyon tetszett neki. Ez nála nagy szó, talán akkor hallottam összesen harmadszor tőle, hogy egy illatra ilyet mond. Most épp azon filózom, hogy be kellene újra szereznem, mert nincs szívem visszakunyerálni, de nagyon hiányzik! Ez a legkomfortosabb, legmelengetőbb ámbrás parfüm, amit valaha is volt szerencsém birtokolni. Ez már szerelem. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

csacsogós update 2014.07.22.:

AnnaM

2012. november 21.

Régóta vágytam rá:-)
Úgy érzem ez az illat egy kortalan tünemény.Az első próba után adjunk neki időt, hogy kibontakozzon.Bátran ajánlom azoknak akik kedvelik a nőcis, füstös és mindenképpen figyelemfelkeltő illatokat. Mióta használom nincs olyan nap, hogy ne kérdeznék meg mi ez az illat amit viselek. A csomagolása is megér egy dicséretet. Örülök, hogy a polcomon van és nálam egyértelműen beírta magát a kedvencek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 21.

Régóta vágytam rá:-)