Gres

Ár:   6940 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2013. április 5.

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: őszibarack, mandula, feketeribizli

Szívjegyek: vanília, fehér virágok

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, tonkabab

Timi8

2017. május 22.

Ezt senki sem véleményezte még??? Ne már! Na, akkor én most megteszem. Azoknak fog betalálni az illata akik a Bvlgari Crystalline edt, Avon Pur Blanca ill. Yardley Diamond patyolattiszta illatáért rajonganak. Nekik nagyon! Pontosan ugyanaz a vonal. Aki nem viseli hanem csak máson érezné meg az abszolùt nem tud vmiféle parfümre asszociálni hanem csak egy kristánytiszta, "frissenfürdött", valòdi ápoltágillatot fog érezni. 1-től 99 éves korig ajánlom! Lehetne intenzìvebb is (az én ìzlésemnek), de persze ennek az illatnak ez a fajta magamutogatás, feltűnősködés nem célja. Internetes parfümériákban nagyon kedvező áron beszerezhető! Ajánlom kipròbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.