Gres

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

gerbaud

2013. május 29.

Igazi kis fincsiség, amihez nagyon barátságos áron hozzá lehet jutni. Féltem a sok citrustól a fejjegyek között, de már az első pillanatokban megnyugodtam, ugyanis csak annyira vannak jelen, hogy egy kis kellemes frissességet csempésszenek a gyümölcskavalkádba: őszibarack, szilva, alma és egy kis! málna. Viszonylag hamar előbújik a rózsa és a jázmin, de nem uralkodnak el az illaton, nagyon harmonikusan megférnek a gyümölcsökkel, a cédrus és az íriszgyökér pedig némi karakterességet is csempész bele, a leszáradása pedig krémes és puha az ámbrától. Nem lesz gyümölcsöstál, gyermeki rózsaszín egyszerűség, kimondottan nőies és mosolyfakasztó darab ez tavasszal-nyáron. A tartóssága sajnos csak közepes, így fel kell frissíteni napközben, de azt hiszem ez ebben az árfekvésben megbocsátható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.