Gres

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   3 x 5 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: judithsmith007, Módosítva: 2015. július 27.

Kiszerelés:   3 x 5 ml
Bőrtípus:   Zsíros

Kiadás éve: 2007

My Passion Hommage á Marlene Dietrich

Fejjegyek: piros alma, fahéj, gyöngyvirág.

Szívjegyek: narancsvirág.

Alapjegyek: borostyánkő, vanília, pézsma.

My Dream Hommage á Marlene Dietrich

Fejjegyek: ananász, feketeribizli, dinnye, zöldalma, szegfűszeg, mandarin.

Szívjegyek: casablanca liliom, narancsvirág, ibolya, vaníliavirág, gyöngyvirág, rózsa.

Alapjegyek: szantálfa, borostyánkő, pézsma, vanília, vetiver,nőszirom gyökér.

My Life Hommage á Marlene Dietrich

Fejjegyek: narancsvirág, lila akác, rózsaszín grapefruit, rum.

Szívjegyek: jázmin, vaníliavirág, cédrus.

Alapjegyek: labdanum, szantálfa, pacsuli, benzoin,vetiver.

judithsmith007

2015. július 17.

A kíváncsiság hajtott, amikor megrendeltem a szettet, amelyet Marlene Dietrich neve fémjelez. Az elegáns dobozban három kis üvegcse várta, hogy végre felfedezze valaki. Elegáns, ez a szó jellemzi leginkább, mind a három illatot elsősorban, másodjára a választékosság jut eszembe. Egyenlőre csak ízlelgetem őket (mesteri, ahogyan a kis kupakokból éppen csak annyi csöppen a csuklóra, amennyi szükséges). Annyi bizonyos, nem a dolgos hétköznapokra kreálták egyiket sem. Ha viselni fogom, nekem is választékosan elegánsnak kell lennem, így fogunk csak illeni egymáshoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 17.