Gres

Ár:   6660 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. július 10.

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: mandarin, narancs, barack, narancsvirág, tubarózsa, fehér pézsma

mona82

2017. július 3.

Ma kaptam ajándékba egy kedves KM-es eladótól egy pici üvegcsével,azóta hozzánőtt az orrom a csuklómhoz :) Ennek napfény illata van!!Meleg,puha,virágillatú fénypászma.Alkalmakra kitűnő,tartós,hétköznapokra sok.Imádom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

multisens

2017. június 16.

Ma kaptam meg a terméket,olyan izgatottan bontottam ki,az üvege,az összetevők miatt,nagyon magamnak éreztem.
Hát akkora csalódottság fogott el mikor magamra fújtam,nekem aztán se mandarin,se narancsfa,se barack nem érződik ki,amit érzek,az nincs is benne,gyöngyvirágos,púderes akármit érzek.Hát tőlem ez annyira távol áll.Négy másik mintát rendeltem a Gres parfümökből,még jó,hogy volt minta,azok sem passzolnak hozzám,egyedül a Lumiere Noir.Arra azt mondom,egy számomra jól megkomponált illat.
Még a mai napon túl adtam rajta.
Az üveg kinézete miatt adok 3 csillagot neki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

Még a mai napon túl adtam rajta.
Az üveg kinézete miatt adok 3 csillagot neki!

GNóri

2016. január 30.

Mivel a többi Gres parfüm tetszik, gondoltam ez sem lehet rossz, így vakon vettem belőle egy kis fújóst. Nem mondom azt, hogy rossz, de az én ízlésemnek nagyon furi, különös. Én a gyümölcsöket abszolút nem érzem benne, annyira domináns a szúrós szagú pézsma. Valamire egyébként nagyon emlékeztet ez az illat gyerekkoromból...talán autós légfrissítőre, vagy egy rokonom lakásának bútoraira..nem tudom..de számomra szokatlan ez az illat parfümként, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.