Grundig

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. január 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Elektromos szárító, mely kezeden és lábadon percek alatt szárítja meg UV fény segítségével a legkülönbözőbb körömlakkokat
  • Bárhová magaddal viheted, így szinte bárhol másodperceken belül megszárítja a lakkréteget
  • Funkcionális és kényelmes külsővel rendelkezik, gyorsan és egyszerűen használhatod a megkívánt helyzetben!
  • Az eszköz teljesen automata: egyszerűen csak helyezd az ujjaidat a körömszárítóval szembe, és a rendszer máris fújja a levegőt a szárítás meggyorsítása érdekében
  • Nem csak körömlakkokhoz, de akár különböző körömdíszt szárítására is alkalmas!
  • A tartós kivitel mellé egyszerű és biztonságos használat társul, így minden Hölgy számára kötelező útitárs!
  • Automatikus működés helyezd be az ujjaidat és teszi a dolgát
  • Könnyen kezelhető, nem kell hozzá specifikus tudás
  • Működéséhez 3db AAA elem szükséges, mely nem tartozék
  • Méret: 12 x 6 x 13 cm