Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cirmicica

2017. április 24.

Sajnos csak 10 ml-t sikerült szereznem és lassan kifogyok belőle. Őrület, annyira finom. Bárcsak ismét kapható lenne. Gondolkodtam hogy rendelek az ebayről, de nem vagyok biztos benne, hogy eredetit kapnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

radinm

2016. február 29.

Nagyon különleges, nőies, csodálatos illat, kincsként őrzöm minden egyes cseppjét. Fájni fog amikor elfogy. Maga az illat igazi retro nagyágyú, tartós nagy hatósugárral, ma már nagyítóval találni ilyen illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

galagonyanya

2015. december 1.

Ő az az illat, amely valósággal megszólal rajtad. Tüneményes, édes, igéző. Egyetlen oka van annak, hogy nem ő a mindenem: a benne megbúvó rózsacsokor. Sajnos a rózsa nem áll jól nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Lilu

2015. december 1.

Ajándékba kaptam, és nagyon beleszerettem, imádom, ahogy átmegy a bőrömön erős, fás illatból lágy, virágos, orientális illattá. Csodásan nőies, izgalmas és szép, szinte félek használni, nem akármilyen alkalom kell hozzá.

Up.: "Szexinek érzem magam és szexinek látszom, mert bizony szexi vagyok" illattá válik rajtam, főleg ha megizzadok. Konkrétan hemzsegnek körülöttem a férfiak ha magamra fújom, és az emberek egy része megigézve bámul rám (bevallom, picit rémisztő néha). Úgy tűnik van egy csodafegyverem, ha nagyon vonzó akarok lenni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Lilisuzy

2015. október 14.

Sikerült szereznem 10 ml-t belőle. Kár volt... Mert ennyire szép illatot még nem éreztem,mint ez.Nagyon sajnálom,hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 14.

benkaszne

2014. október 16.

Nekem volt belőle egy parányi tesztüvegcsével. Imádnivaló illat! Egyedi, kifinomult, amit ahogy Marilyn Monroe mondta: "viselek magamon". Sajnos már rég elfogyott, sehol sem lehet találni ebből a folyékony aranyból a városban, ahol élek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

sephora

2013. május 6.

Medora, köszönet a csodaszép sorokért - ez így volt méltó ehhez az illathoz, hogy a Te gondolataid által elevenedik meg a Krémmánián ez az illat. Titkon reméltem, hogy Te leszel az első, aki majd ír róla.

Én ezt a Gucci illatot '98-ban kaptam egy betegemtől, amikor még ápolónőként dolgoztam. Emlékeimben még ma is élénken él az a pillanat, amikor a hölgy átnyújtotta nekem hálája jeléül. Azt mondta: "Fogadja szeretettel, mert ilyet egy nő nagyon ritkán vesz csak 'úgy' magának, ilyet általában - mi nők, ajándékba kapunk."
Bevallom fogalmam sem volt mit rejthet a szappanos doboz méretű csomagolás, nem is akartam elfogadni, mert nem volt rám jellemző, hogy betegektől ajándékot fogadok el. De a hölgy ragaszkodott hozzá, hogy tegyem el, mert ezt nekem szánta és szeretettel adja.
És jött a meglepetés, amikor kibontottam a csomagot. Egy igazi Gucci parfüm! Egy 20 éves lánynak ilyen ajándék? Akkoriban ez nem volt olyan megszokott, mint manapság. Nem is nagyon voltak Parfümériák, mindez elérhetetlen és megfizethetetlen volt egy átlagember számára.
Féltve őriztem, és félve használtam. Miután elfogyott, évekig őrizgettem az üres üvegcsét és a dobozát. Kamasz korom óta sok költözésen vagyok túl, a nagymamámnál szerintem még mindig megvan a kincseim között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.