Gucci

Ár:   31 000 Ft, 42 000 Ft és 58 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, Módosítva: 2023. március 6.

Ár:   31 000 Ft, 42 000 Ft és 58 000 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: mandarin, körte, gyömbér, jázmin, narancsvirág, tubarózsa, éjjel virágzó jázmin, kókusz, pacsuli, moha

Gucci Bloom Intense parfümszóróban
Ár: 5 ml/2500.- 10 ml/4500.- + szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: Frissen átfújva, Helyszín: --, fizetés: Csak Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

virnajnifr

2023. november 16.

Abszolút kedvencem ez a parfüm, de az üveg szerintem sem passzol hozzá.
Intenzív illat, de mégsem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 16.

Abszolút kedvencem ez a parfüm, de az üveg szerintem sem passzol hozzá.
Intenzív illat, de mégsem tolakodó.

Deeinna

2023. augusztus 22.

Szerintem sem fekete csomagoláshoz illő, különösebben vadóc illat ez.😀
Az én orrom a tubarózsát, a narancsvirágot, a kókuszt, és a zöldes mohát veszi ki a leghangsúlyosabban. Ez egy pikáns, krémesen édeskés könnyed fehér virágos illat rajtam, kimondottan kellemes, jó tartóssággal és szilázzsal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 22.

Szerintem sem fekete csomagoláshoz illő, különösebben vadóc illat ez.😀

lilaszilva

2023. március 16.

Egyet értek force véleményével. Hogy miért kapott fekete és ennyire karakteres üveget szerintem is rejtély. Az illat amúgy kellemes, felkeltette az érdeklődésemet, mert nagyon jól indul de sajnos "csak" egy rendkívül finom, púderes lecsengést hagy maga után. Nem az én stílusom, de ettől függetlenül sokak kedvence lehet! Szerintem ez egy kifinomult, nem megosztó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 16.

force

2023. március 15.

Intense, Elixir, Le Parfum és társai... a parfümgyártók részéről csak marketingfogás. A Gucci Bloom Intense szerintem minden csak nem Intense. Még a fekete üveg sem passzol az illathoz. Ez egy tengerpartos, naptejes verziója az eredeti illatnak. Várható volt, hiszen tavasz elején jelentették meg. Az illat maga egyébként teljesen kellemes, semmi probléma nincsen vele. Szerencsésebb lett volna más nevet adni neki és más üvegbe tenni szerencsétlent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 15.