Gucci

Ár:   11 580 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 24.

Ár:   11 580 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 5 ml / 10 ml 2.700 Ft / 3.700 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra vagy foxpost

Liliomrozsa

2020. február 11.

Imádom!!! A legkülönlegesebb illat, amivel valaha találkoztam. Tini koromban volt szerencsém birtokolni és éreztem, hogy nagyon fiatal vagyok hozzá, de teljesen megbabonázott, különleges alkalmakra használtam, pár csepp elég volt belőle Emlékszem, hogy gyakran léptem oda a szekrényemhez és vettem elő, csakhogy újra megszagolhassam, és így volt ez azután is, hogy kifogyott...Ma pedig 15 év múlva megint vágyom rá, és őszintén szólva rosszul vagyok a mai tucat parfümöktől:( Nem értem a Gucci miért nem gyártja már az igazi nagy csodákat, mint amilyen ez is volt....a mai parfümök a nyomába se érnek a régieknek. Ez a parfüm annyi érzést indít el bennem, elég csak az üvegére néznem...:) ma már egyik illat se tudja ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Dottir

2019. május 18.

Édes, nagyon édes, de nem mint egy bonbon vagy cukorka. Neheeem. Ez olyan porosan, opiátosan édes, hiába, gyógyszergyár és mákgubók közelében nőttem fel.:D Életveszély. Az édesség különböző fokozatait teríti: felfújáskor heliotróp és narancsvirág, majd a közepén írisz, a végén jön a bódító pipadohányos, keleties tömjénes-vaníliás füst. Állati különleges, hol ártatlanul púderes, hol fülledt-magnetizáló némberillat. Az egyik kedves kolléganőm kedvence volt sok-sok éve, aztán befejezték a gyártását, és ő azóta se talált ehhez foghatót. Megértem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 18.

Renike77

2019. január 16.

Annak idején ez volt "A NŐ" illata, el voltam ájulva, emlékszem. Luxus-illatnak hatott. Emiatt szereztem egy mintát nagy nehezen nemrégiben, és rájöttem: idejét múlta, nincs rajta mit sajnálni. Nincs olyan különleges, mint pl. egy Chanel, Dior, szerintem nem állta ki az idő próbáját. Így már csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Verona5

2018. január 18.

Hogy mikre bukkanok!! Természetesen már nem gyártják, de mintácskából volt szerencsém megismerni őkelmét. Nagyon dilemmáztam a fújóson is, és végül jól döntöttem, hogy nem hagytam magamat lebeszélni a beszerzésről. Kellett ő is a dobozkámba! :) Keleti fűszeresség, bőrbe-simuló bőrösség, vaníliásság, melegen átölel a hideg-nedves napokon. A színe elsőre szerelem, az illat maga csak sokadszorra, nem adja könnyen magát, szokni kell, valószínűleg a kömény teszi ezt, meg az írisz. Szeretni akarod és eltaszít, de szerencsére mindig csak egyre kevésbé. És egyszer csak megadja magát és élvezetté válik...szexis, mély, kicsit konyakos. Kár, hogy már nincs, vagy csak nagyon nehezen és drágán lehet beszerezni. Az ilyen illatoknak piacon illene maradnia! Sajnos az én példányom tartóssága kívánnivalót hagy maga után, de ezért nem vonok le csillagot tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 18.

galagonyanya

2017. november 26.

Ilyenem is volt már, megvolt ő is, de azon kívül, hogy az üvege valóságos bútordarab, nem tett rám mély benyomást. Édesnek és fűszeresnek találtam, nyilván nem voltunk kompatibilisek egymással, nem volt kellemetlen, de olyan "semmi különös". Épp ezért nem értem a lelkesedést, amely körülveszi, de ez legyen az én bajom: eggyel kevesebb legenda figyel a fiókomban, na és... :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

zekatty

Korcsoport: >54
2017. november 25.

Elkezdtem felrakni az összetevőit, de a fej jegy után nem engedte tovább a rendszer ezért IDE is leírom még egyszer, tehát, fej: narancsvirág, napraforgó szív: len( néhol kakukkfüvet is írnak), kömény, írisz alap: cédrus, vanília, tömjén, szantálfa, pézsma, bőr. Erőteljes, orientális, keleties, fűszeres illat! MEGOSZTÓ! (ízlésekről nem lehet vitatkozni!) Speciel nekem tetszik, egyedi, nem tucat, izgalmas illat, ezt is, mint mindegyiket, viselőjének ízlése és bőrének "kémiája" dönti el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 25.

Lillla31

2016. október 19.

Tini koromban használtam ezt a parfümöt, és habár ez az illat nem való kislányoknak, mentségemre szóljon, csak akkor fújtam magamra, ha esti kimenőn voltam. Talán akkor még nem mértem fel ennek az illatnak a jelentőségét, nem is lehetne mihez hasonlítani, csak annyit tudok mondani, hogy nagyon-nagyon egyedi az illata. Most, 30-on túl egyre inkább vágyom a régi parfümökre, mert a mostaniak egy kaptafára készülnek, és szüntelenül keresem azt az érzést, amit ezek az egyedi illatok voltak képesek kiváltani belőlem. Ez az illat meleg, fűszeres, épp annyira édes amennyire kell, és mérhetetlenül szexi volt. Ha csábítani szeretnék, csak ezt fújnám magamra, semmi mást. Akinek van ötlete, melyik új parfümhöz hasonlít, ossza meg velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

szilviakiralyno

2016. október 11.

Egy pici maradékom van a 30 ml-es alján, meg egy minim, abból pár csepp hiányzik csak, de nem merem elhasználni, évek óta a hűvös sötét helyen van, félek, ha elfogy, annyira fog hiányozni, hogy belebolondulok. Szerintem a Gucci egyik valaha legjobban sikerült illata. Tömjén és fás-fűszeres jegyek, egy minimális édeskés felhanggal, bőrös és száraz fás illat kis vaníliával, egyedi és különös. Számomra teljesen unisex illat. Nem is értem én ezt, miért kell a keresett és népszerű illatokat bevonni? Illetve kivonni a forgalomból.. Nem egy trendi illat, főleg a mostani illatok tekintetében, és talán nem is azt a fogyasztói réteget célozná meg, ahol úgy veszik, mint a kristályvizet, de bizton állítom, lenne rá kereslet. Ez az illat szexisen füstös, meleg és fűszeres. Megdöbbentő és meglepő illat, viselőjére felfigyelnek. Kicsit kaméleon, mert egyszerre elegáns, de ha kell mágikusan szexis. Kár, hogy kevesen ismerik, még a niche kategóriával is versenyezhetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Kodi

2015. december 21.

A tömjén és a bőr találkozása rossz értelemben felejthetetlenné tette ezt a parfümöt, lemoshatatlan, számomra viselhetetlen kategória. Olyan élmény megillatolni, mintha az egyiptomi királysírok amforáiban ránk maradt illatszerek beszáradt maradványait szaglásznám és nem érteném, egyáltalán hogyan viselhettek ilyesmit. Dekadens, rendkívül férfias bőrös jegyek. Azt hiszem én túlságosan európai vagyok ehhez a parfümhöz, egy arab, teljesen más bőrkémiával rendelkező nőn talán csodás lehet. Tisztelem a komplexitását, kétségkívül egyedi darab. Furcsamód sokkal régebbi darabnak tűnik, mintha a '70-es években alkották volna. Nem hinném, hgy népszerű lehetett a polcokon, nem is sok helyen lehetett kapni. Nagyon nehéz lehet viselni, kb. mint mondjuk az Obsessiont. Sajnálom, nálam a parfüm szeretet talán genetikai eredetű is francia őseim révén, de ez ellen minden porcikám tiltakozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 21.

Dormir

2015. november 22.

Csodálatos illat, már nem gyártják sajnos.
Az üvege mindent elmond róla. Klasszikus, modern csavarral. Lágyan körbeleng, nem tolakodó, de hihetetlenül érzéki.
A jólét aromája. Nyugalom, béke, szabadság. Könnyen, bársonyosan fűszeres, meleg. Sohasem sok, mégis jelen van. Picit arisztokratikus. Vanília, émelyítő édesség nélkül, vajpuha velúrbőr, fűszer, a rúzs aromája, a női test melege. Oh, de szeretem!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 22.

Csodálatos illat, már nem gyártják sajnos.