Gucci

Ár:   23 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2020. február 12.

Ár:   23 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Kiadási év: 2020.

Fejjegyek: mandarin, rózsabors, gyömbér, kumquat

Szívjegyek: levendula, rozmaring, gólyaorr

Alapjegyek: benzoin, pacsuli, vetiverfű

NeonPink

2020. február 17.

Csak a csuklomra fujtam egy ici picit de mekkora csalódás. Először jöttem izgalomba gucci parfüm láttán de az illata egyáltalán nem amire számítottam. Konkretan tucat illat. Az egyik legtipikusabb férfi illat, igaz unisex-ként van feltüntetve. Tartósságáról annyira nem tudok nyilatkozni, de jó pár csuklómosást kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance