Guerlain

Ár:   15 890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   15 890 Ft

• 822 Glamorous Cherry – barna hajúaknak
  • 823 Flaming Red – szőke hajúaknak

Fanfarsang

2018. február 9.

Megvettem, kétszer használtam és most csak úgy ott van a polcon, mert azok az arany csillámok nem tetszenek benne. Nem az igazi! :( Valahogy nem erre számítottam.
Majd elkenegetem itthon csak úgy játszásiból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Majd elkenegetem itthon csak úgy játszásiból.

szeliger

2017. december 7.

823 Flaming Red színben. Minden évben nagy várakozás a karácsonyi kiadás, a Guerlain a Rouge G vonalban viszonylag ritkán jön ki új darabbal, pedig a rúzsok királynője. Szerintem magasan a csúcson mind a külső megjelenést, mind a beltartalmat tekintve. Az idén két szín is érkezett és mivel igencsak megkérik az árát, a Rouge G kollekciómmal felszerelkezve érkeztem a drogériába, hogy meg tudjam állapítani, van-e már hasonló színem. Kiderült, hogy igen, a 822 Glamorous Cherry mesterséges fényben szinte teljesen megegyezik a 68 Gigivel, természetes fényben annyi a különbség, hogy az idei kollekcióban egészen apró aranycsillámok vannak, ez napfényben észrevehetően csillog. Ezután már könnyű volt a döntés, a 823 kellett nekem.
Az idén az ismert tok arany-fekete ruhát kapott. A hátoldal visszalépés, fekete matricával (!) van ráragasztva a rúzs száma, a fantázianév nem is szerepel rajta. Most komolyan: matricával? Az első dogom általában, hogy mindig leszedem a matricát, ez annyira gagyi megoldás, ráadásul nem is a közepére ragasztották, hanem egy kicsit az ívre. Maga a rúzs könnyen és szépen feltehető, szikrázó intenzív szín, nincs is vele nagyobb baj az első fél-egy órában. Utána kezdődnek a gondok, ugyanis sokkal gyorsabban kopik, mint a korábbi Rouge G-k. Nem kell hozzá sem enni, sem inni, elég csak beszélni és a rúzs valahová eltűnik. Gyanítom, hogy az aranypigmentek lehetnek a háttérben. Már felvitelkor is ott van a kicsit dörzsölő érzés, egyáltalán nem zavaró, de nem az a krémes lágy textúra, hanem egészen finom, még annál is finomabb dörzspapír. Amikor a két ajkat összedörzsöli az ember, akkor is határozottan érezhető, ezért gondolom, hogy beszéd közben a kis csillámok ledolgozzák a festéket. Amikor a férjemnek panaszkodtam, azt mondta, nem baj, legalább gyakrabban kenegethetem, úgyis úgy szeretem magát a sminkelési procedúrát:)
Mindent összevetve ez a rúzs lett a fekete bárány a Rouge G családban, poénos, hogy éppen fekete a tokja. Aki még nem próbált Rouge G-t, ne ezzel kezdje, önmagában ez a termék nem ér többet három csillagnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 7.