Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 70 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. július 18.

Kiszerelés:   50 ml, 70 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatösszetevők: Bolgár rózsa, licsi, rózsavíz, barack, jázmin, pacsuli, fehér pézsma

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. április 29.

sajnos rajtam nem működik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 29.

sajnos rajtam nem működik

Luna1024

2017. szeptember 3.

Az Idylle EDP-vel együtt rendeltem belőle is 1 ml-s mintát. Az anyaillat nekem egyáltalán nem jött be - főleg azért, mert számomra túl gyöngyvirágos -, ez azonban kifejezetten tetszik, sőt szerintem egyenesen gyönyörűséges! Megkockáztatom, hogy soha nem éreztem még ennyire ártatlan, törékeny és már-már angyalian tiszta illatot! Igazi romantikus, modern Hercegnős illat, amely egy pillanat alatt Királynőt képes varázsolni a viselőjéből, így bátran ajánlom akár A Nagy Napra is! :)
Én leginkább a rózsát érzem gyöngyvirággal, harmatosan és puhán, valamint némi zamatos barackot is. Rajtam mindenféle édességet nélkülöz. Kevésbé gyöngyvirágos, mint az elődje, de azért még így is eléggé az (a Fragrantica szerint nincs benne, de én egyértelműen érzem!) - viszont teljesen befogadható mértékben, így azok is bátran tegyenek vele próbát, akik nem szeretik ennek a kis virágnak az illatát!
Szerintem egyszerűen gyönyörű, különleges, igazi tavaszi virágcsokor. Rózsaszín felhőkön lábujjhegyen libbenő Tündér-illat... :) Maga az éledő természet van ide bezárva, annak minden szépségével együtt. EDT létére tartós, ám nagy hatósugarúnak nem mondanám (de én ezt most nem is bánom), az üvege pedig csodaszép. Minden polc éke lehet, mind küllemét, mind tartalmát tekintve... :)

Aki valami patyolattiszta, éteri, ártatlan virágillatot keres, ami ugyanakkor kellőképp érett, nőies, elegáns és kifinomult, és/vagy szeretné, ha az illata nem jönne szembe minden második emberen az utcán, az nagyon jó helyen jár! :)
Én sajnos nem vagyok virágillat-típus, se ennyire törékeny, de ettől még értékelem a szépségét: 5 ponttal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Ferita

2016. augusztus 27.

Nem szeretem azokat az illatokat,amik szinte csak virágos összetevőket tartalmaznak. De ez...Annyira szépen épülnek egymásra az alkotóelemek,hogy órákon át a csuklómat szagolgatom. :-) Ritkán döntök egy fújás után. Ma már inkább 3-4 tesztelés után vásárolok,hogy elkerüljem a parfümhalmozódást. Kivéve most. 1-et fújtam,szagolgattam,majd megszereztem. Ennyi :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Kristie

2016. január 23.

Ó, hogy ez mennyire egy mesés rózsás illat!!! Szerintem, nagyon hasonlít a Narciso Rodriguez L'Eau For Her edt-re, amit szintén imádok. Háááát, bizony be kell szereznem egy üveggel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Marcsi66

2015. november 3.

Hát itt a főszerep nem az orromé,hanem a szívemé,és csak azt dobogja "Mennyország illat ez"..Tiszta egyszerűségében,végtelenül elegáns,gyengéd nagyon nőies,..mint egy finom lélek..Nem túl édes-virágos,picit púderesnek érzem..közepesen tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 3.

Amulett

2015. szeptember 26.

Addig járt a korsó a kútra.... ja nem ez én voltam a müllerben, hogy a végén csak beleszerelmesedtem és megvettem. Aztán meg mégse azt adta, amit annyira kerestem, akkor megvettem az anyaillatot is.... de térjünk vissza a fent nevezett illatra: na tehát kicsit tompa illat, nem annyira tiszta, inkább olyan elmosódott semmilyen lett rajtam. Nagyon szomorúvá és kedvetlenné tett, ráadásul még csak azt sem mondanám rá, hogy hajde nagyon tartós. Úgyhogy én csalódtam. És persze ügyesen egy 100 ml-es üveggel kellett, mert hát akkora volt ám a kezdeti lelkesedés és szerelem. Úgyhogy magamnak ismét egy drága tanulópénz, a parfümnek meg 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

HDR

2015. március 6.

Nagyon kíváncsivá tettetek, így rendeltem mintát belőle. Valóban elegáns, nagyon virágos, de nekem - bár nincs benne - gyöngyvirág érződik ki belőle, ezért nem vagyok oda érte. Kis idő elteltével édesebbé, krémesebbé válik, de nem lesz belőle semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

szamira

2015. március 1.

Springsteen véleménye miatt ez a parfüm már régóta birizgálja a fantáziámat, most végre van belőle mintám :) Valóban az az igazi klasszikus francia elegancia, nincs benne semmi hiba, csak egyszerűen sajnos nem viselhető a számomra, kiscsirke vagyok én még ehhez. Komoly de ja vu érzés fogott el, a Lancome Trésor és az Oriflame Volare jutottak eszembe, gondolom az erős barack, rózsa dominancia miatt. Nem egyezőek az illatok természetesen, csak a hangulatuk hasonló. A Sublime könnyedebb, tisztább, kevésbé édes-púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Wildcat75

2014. augusztus 29.

Illatmintám volt ebből és nem tudom másként jellemezni, mint a tipikus francia elegancia!
Olyan nőies, olyan gyönyörű illat!
Szerintem egyszerűen nem lehet vele melléfogni, ajándéknak is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Olyan nőies, olyan gyönyörű illat!
Szerintem egyszerűen nem lehet vele melléfogni, ajándéknak is tökéletes!