Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: mandula, vanília, orchidea, pézsma.

galagonyanya

2015. október 29.

2014. 12. 18. Egyetlen ml boldog tulajdonosa lettem,hála Beának, és teljesen felkavart,amikor rácseppentettem a csuklómra. Én ezt a parfümöt egész életemben elszagolnám, éjjel és nappal, mert annyira nagyon jó. Egyetlen összetevőt sem tudnék elkülöníteni, sem a mandulát, sem mâst; tökéletes úgy,ahogy van. Valósággal egybeolvad a bőrrel, valami csoda. Édes is, púderes is, és valami olyan mélysége van, amelyet kevés parfümnél tapasztalok. Bűn, hogy már nem gyártják.

2015. 10. 29. Vannak illatok, amelyek életünk egy bizonyos eseményéhez kötődnek. Ilyen például egy illat, amelyet egy emlékezetes találkozás alkalmával viselsz. És utána mindig eszedbe jut arról az illatról valami... vagy valaki. Én úgy gondolom, az ember legalább annyira magának öltözködik és magának sminkel és magának illatozik, mint másnak. Ez az illat erről szól. Nem húzol vele csíkot magad után, lágyan beburkol és körülölel, csak te érzed, és az, aki nagyon közel kerül hozzád... te tudod, mi ez az illat, a másik ezt a te illatodnak gondolja, és eszébe sem jut, hogy parfüm ez a gyönyörű pára... neked emlékezetes marad az illat, és mindig különleges helyet foglal el a szívedben, őneki meg te foglalsz el különleges helyet a szívében, és fogalma sincsen arról, hogy létezik olyan: L'Instant Magic Elixir.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Gé Té

2015. január 11.

5-6 éve sajnos volt szerencsém megillatolni ezt a különlegességet! Csak amiatt sajnos, mert akkor nem volt rá lehetőségem megvásárolni, most pedig nincs hol megvenni, honnan megrendelni.
Nagyon szomorú, h. már nem gyártják, külföldről sem beszerezhető, pedig hatalmas vágyam ez az illat! Számomra valòdi mandulás-vanìliás, picit fás, nagyon puha, megnyugtatò illat! Tartòssága is különleges! Igazán szerencsésnek érezheti magát, akinek van belőle, viselje büszkén!!! Csillagos 5-ös kreáciò!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

vivitrius

2014. október 23.

Egyik barátosnémnak kerestünk parfümöt. Már kicsit idősebb és jelezte, hogy valami tiszta, púderes illatot keresne. Müllerben a kishölgy ezt ajánlotta.Pulzuspontra került, finoman permetezve, messziről, hogy ne legyen fojtogató. Hátőőőő....fejjegyben a finnyás orrommal is isteni volt, aztán ahogy telt az idő, konkrétan kezdett megbüdösödni. A végére ott tartottam, hogy megkértem a barátnőmet, legyen szíves lemosni, ha nem akarja, hogy lehányjam. Mikor elkezdett fura szaga lenni, közöltem vele, hogy ebben tuti pézsma van, arra szoktam így reagálni....Ahogy itt nézem, igazam volt. Nem akarok igazságtalan lenni, mert a fejjegy nem volt rossz, de összességében nézve csak emiatt nem adok 1 csillagot. Így marad a 2*, de nem túl sok meggyőződéssel. Büdösítse vele magát az, akinek van hozzá gyomra.

UD: Musil felhívta a figyelmemet, hogy keveredésben vagyok a sima L'instant Magic-el. Ezúton megkövetek mindenkit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 23.

Guttmann Natasa

2013. március 14.

Elkorhadtak a Guerlain-ház alatt az évtizedek, de még mindig itt van. Még mindig itt van, több generációra visszanyúló értékekkel, az örök Shalimarral, a játékos La Petite Robe Noir-ral, az ínyenc Samsarával meg a többiekkel diktálja a divatot és hihetetlenül francia. De kit is koronnázzunk meg így csütörtök éjjel 5 ékes csillaggal, ha nem a L'Instant Magic Elixirt?
A minap robbant a csuklómon a mandulabomba, és csakúgy rántotta magával a mély, parázsló pézsmát, az arisztokratikusan kifinomult, de törékeny orchidea virágot... S tette mindezt puha, édes-krémes valíliába ágyazva-így adva egy bőrbe simuló, káprázatos műalkotást, minek sokoldalúsága teljesen végtelen. Hűvös és szenvedélyes egyszerre, tipikus ''Rouge & Push Up'' kategória. Nincsenek tabuk, nincsenek elfojtások vagy felesleges sallangok, csupán szabadjára engedett ösztönök és örömök az érzékek felhőtlen provokációjában. Csillagos éjszaka, a távolban tompa mennydörgés. Lágy zárkattanás a hotelszoba ajtaján. Az asztalon egy üveg pezsgő, a síri csendet átüti egy diszkrét tikktakk. Nő és férfi randevúzik. Aztán, mikor a hajnali fény már irracionálisan világítja meg a szobát, kirajzolódik a nő tiszta, törékeny csuklóján a selyemkesztyű, hosszú lábán a kék harisnyakötő, s a vékony bokáján a tűsarkú. A bőrén pedig ez a varázslat suttog, még akkor is, mikor már röpülnek a párnatollak és szilánkosra törnek a pezsgősüvegek. Komolyan mondom, ez az illat egy másik dimenzió.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Dark Purple

2012. november 9.

Egy üvegcse boldog tulajdonosa vagyok. Télre (és csakis télre) tíz pontos illat: mandulás, púderes pihe-puhaság. Figyelni kell az adagolásra, mert nagyon intenzív és tartós, túlfújva fojtogatóvá válik. Ezért sosem fújom fel közvetlenül, legjobb átsétálni a permeten vagy egy pöttynyit eloszlatni a pulzuspontokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 9.

Mufurcka

2012. október 28.

Néztem, kerestem mindenhol vadul, a westend douglasben végre megtaláltam a tesztert. Üres volt:(
Aztán találtam a Corvin Müllerben, most 10. órája illatozik rajtam, isteni!!! Kár hogy megfizethetetlen, 30ml-ért 22 ezer, bődület. Mandulás vaníliás téli puha illat, akarom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

csakmoni

Korcsoport: >54
2012. október 27.

Ez egy csodás mandulás, mély, téli illat. Nagyon tetszik, de magamon nem szeretem, túl sok, túl meleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. október 27.