Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2014

Virágos-gyümölcsös illat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cslilla93

2022. augusztus 1.

Imádom! Fiatalos, nagyon tartós, élettel teli. Rajtam nagyon működik, a 2. üveggel használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Oila

2021. szeptember 30.

Előrebocsátom, hogy valahogy kimaradt az életemből a LPRN minden egyes darabja, az anyaillat is. Ehhez egészen véletlenül jutottam, és vegyes érzéseim vannak. De szerintem az orrommal vagy a sokat emlegetett bőrkémiámmal van valami probléma, mert mintha sehol nem említenék azt a jegyte, ami engem kifújáskor orrbavág: római kömény! AZ az egyébként nem kellemetlen, hanem eléggé szexi izzadságszag, ami pl. a Rochas Femme-ben is benne van..... itt persze sokkal kevesebb, és talán nem is az, mert nem írják sehol, csak én érzek annak valami mást..... minden esetre én részemről belepirulok, ahányszor kipróbálom, mert nekem a római kömény illata..... hát...... maradjunk annyiban, hogy nem nyilvános viseletre való. Ami még kikívánkozik róla, hogy valahogy túlkombináltnak is érzem..... annyiféle illatjegy, a szinte gourmand gyümölcsösségtől a klasszikus chypre-jellegig, minden van benne...... és konkrétan az én bőrömön ebből a mindenből egy kicsit maszatos is lesz a végeredmény. AZért lehet, hogy próbálgatom még:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

leila0803

2020. április 9.

A kedvenc parfümöm. Fiatalos, könnyed, elegáns.
A fejjegy a málna, ami édes és bódító. Majd előtérbe kerül egy sokkal nyugodtabb, harmonikus kompozíció, ahol a gyümölcsös jegyek egybeolvadnak a pacsulival. A leszáradáskor a gyümölcsös krémes egyveleg eleganciája leng körül.
Guerlain életérzés, luxus roppant dekoratív üvegb zárva. Nálam telitalálat!
Na jo, tenyleg oda vagyok erte, mert meg update-elni is visszajottem. Tartos is, es hmmm... Aki szereti a vaniliat, de kisse megbolonditva, na nem csak gyumolcsokkel, hanem kis pacsulival, annak must have. Elegans, de minden napra is bevetheto, ha az ember fel akarja dobni a napjat. Hiaba, eleg a vanilia, gyumolcs, virag, foleg a jazmin (habar benne nem hiszem hogy tul sok lenne), es nekem elgyengul a terdem. Jo, hogy van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 9.

A kedvenc parfümöm. Fiatalos, könnyed, elegáns.
Guerlain életérzés, luxus roppant dekoratív üvegb zárva. Nálam telitalálat!

Pajzs

2019. január 27.

Elegáns, kis rózsaszín sütemények a kirakatban egy csinos utcácskában kacagós, gondtalan napokon.
Egy bájos, törpesarkú cipő tökéletesen passzoló kiegészítője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Egy bájos, törpesarkú cipő tökéletesen passzoló kiegészítője.

nyarigabi

2018. január 12.

A LPRN széria legjobbja számomra. Gyümölcsös, édes, pacsulis. Erős illat, de lehetne tartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

chiba

2017. november 25.

Egy kedves krémmániástól kaptam egy ilyen illatocskát!Nekem ez egy az egyben amolyan lolitás vonal, téli illat.Nem rossz, de vannak ennél jobbak is.
Van vmi ami erőteljesebb, határozottabb ebben, mint Lempicka almájában.Finom, olyan mintha cseresznye lenne és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

Szaszmancs

2017. október 8.

Újabban szeretek kísérletezgetni olyan illatokkal, amiket eddig egy szóra sem méltattam volna és ebből a népszerűsége miatt még az utolsó pillanatban szereztem be mintát. Bevallom egy kicsit másra számítottam, több fanyarságra. Szerintem ez kissé sziruposabb a kelleténél, de nem rossz, a tartóssága rendben van. Örülök, hogy megismerkedtünk, de én nem siratom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Erika80

2017. július 15.

Nagyon nagyon finomságos illat. A gyümölcsössége.. csodálatos. Csak azt nem értem, hogy miért kell megszüntetni azt, ami annyira finom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

erzsebet0304

2017. július 7.

Lédús gyümölcsös illat ,a friss fanyar háttérből kukucskál az édes málna.Egyedülálló ,nagyon különleges illat.Minden évszakban eltudom képzelni a viselését.Nagyon szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

emeseee6

2017. május 9.

Életem legérdekesebb parfümös élménye kapcsolódik hozzá. Kifújtam és konkrétan SEMMIT nem éreztem :O Gondoltam ez lehetetlen... Kb 4-5 fújás után talán valamit..Egész kellemeske,de hát ez így nagyon gyenge..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.