Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2014

Virágos-gyümölcsös illat

Ár: 7000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml / a képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+790 Ft)

leila0803

2020. április 9.

A kedvenc parfümöm. Fiatalos, könnyed, elegáns.
A fejjegy a málna, ami édes és bódító. Majd előtérbe kerül egy sokkal nyugodtabb, harmonikus kompozíció, ahol a gyümölcsös jegyek egybeolvadnak a pacsulival. A leszáradáskor a gyümölcsös krémes egyveleg eleganciája leng körül.
Guerlain életérzés, luxus roppant dekoratív üvegb zárva. Nálam telitalálat!
Na jo, tenyleg oda vagyok erte, mert meg update-elni is visszajottem. Tartos is, es hmmm... Aki szereti a vaniliat, de kisse megbolonditva, na nem csak gyumolcsokkel, hanem kis pacsulival, annak must have. Elegans, de minden napra is bevetheto, ha az ember fel akarja dobni a napjat. Hiaba, eleg a vanilia, gyumolcs, virag, foleg a jazmin (habar benne nem hiszem hogy tul sok lenne), es nekem elgyengul a terdem. Jo, hogy van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 9.

A kedvenc parfümöm. Fiatalos, könnyed, elegáns.
Guerlain életérzés, luxus roppant dekoratív üvegb zárva. Nálam telitalálat!

Pajzs

2019. január 27.

Elegáns, kis rózsaszín sütemények a kirakatban egy csinos utcácskában kacagós, gondtalan napokon.
Egy bájos, törpesarkú cipő tökéletesen passzoló kiegészítője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Egy bájos, törpesarkú cipő tökéletesen passzoló kiegészítője.

nyarigabi

2018. január 12.

A LPRN széria legjobbja számomra. Gyümölcsös, édes, pacsulis. Erős illat, de lehetne tartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

chiba

2017. november 25.

Egy kedves krémmániástól kaptam egy ilyen illatocskát!Nekem ez egy az egyben amolyan lolitás vonal, téli illat.Nem rossz, de vannak ennél jobbak is.
Van vmi ami erőteljesebb, határozottabb ebben, mint Lempicka almájában.Finom, olyan mintha cseresznye lenne és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

Szaszmancs

2017. október 8.

Újabban szeretek kísérletezgetni olyan illatokkal, amiket eddig egy szóra sem méltattam volna és ebből a népszerűsége miatt még az utolsó pillanatban szereztem be mintát. Bevallom egy kicsit másra számítottam, több fanyarságra. Szerintem ez kissé sziruposabb a kelleténél, de nem rossz, a tartóssága rendben van. Örülök, hogy megismerkedtünk, de én nem siratom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Erika80

2017. július 15.

Nagyon nagyon finomságos illat. A gyümölcsössége.. csodálatos. Csak azt nem értem, hogy miért kell megszüntetni azt, ami annyira finom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

erzsebet0304

2017. július 7.

Lédús gyümölcsös illat ,a friss fanyar háttérből kukucskál az édes málna.Egyedülálló ,nagyon különleges illat.Minden évszakban eltudom képzelni a viselését.Nagyon szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

emeseee6

2017. május 9.

Életem legérdekesebb parfümös élménye kapcsolódik hozzá. Kifújtam és konkrétan SEMMIT nem éreztem :O Gondoltam ez lehetetlen... Kb 4-5 fújás után talán valamit..Egész kellemeske,de hát ez így nagyon gyenge..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

dandy

2016. november 11.

Az anyaillatot imádom, most ő az első számú kedvencem és mivel erről is szinte csak jót olvastam, mindenképp ki akartam próbálni. Ma megérkezett és nem csalódtam, bár azért a sima Robe Noire Edp nálam mindent visz. Nagyon hasonló illat a bőrömön, de sokkal lágyabb, simulékonyabb és talán halványabb is. Nem olyan tartós sajnos. :( A málnától sokkal lágyabb, bár nekem pont az a kettősség hiányzik az illatból, ami az anyaillatot számomra különlegessé teszi, az az édes, de mégis fanyar illat, a cseresznye karcol, a mandula körülölel. Ettől függetlenül azt hiszem megtartom, mert ezt simán lehet fújkálni tavasszal és nyáron is, talán akkor sem lesz sok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Masnuci

2016. október 11.

Nagy kár, hogy már nem gyártják! Bár én most láttam még a Müllerben aranyárban 50 ml üvegcsében párat és tuti, hogy inkább nem eszem egy hétig de akkor is megveszem, mert egyszerűen nem lehet, hogy éppen ő ne legyen ott a sorozat tagjai közül a polcomon! Egész nyáron nélkülöznöm kellett ezt a finomságot, még a tavasszal elfújkáltam nagy könnyelműen egy egész üveggel belőle. Nekem nagyon tetszik, a ma premier robe után ő áll a második helyen nálam a La petit sorozat tagjai közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 11.