Guerlain

Ár:   14 130 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautyanna, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   14 130 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Matt púderalapozó

• észrevehetetlen érzetet kelt a bőrön
  • matt és bársonyos bőrfelszínt eredményez
  • hialuronsav tartalma révén segít a bőrt hidratáltan tartani

4 féle színváltozatban kapható

Connie13

2018. november 4.

Amikor megvettem, nagyon gyenge pillanatom volt, keményen átdolgozott nap után előttem állt 3 óra autóút hazafelé, csak gondoltam kell nekem valami... valami, ami hasznos lehet és gyönyörű a csomagolás... és okoz némi boldogságot. Másfél éve használom nagyon vékonyan viszem fel. A por állagú dolgoktól általában kipattog a bőröm, de ettől nem. Amire figyelni kell, hogy “karban kell tartani” az arcot folyamatosan, mert a száraz részeket, ráncokat kiemeli. Nekem egy könnyű nappali krémmel tökéletes, de nem mű hatású, könnyed és természetes. Szeretem. Ha ebben az életben elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 8.

Külseje elegáns, fekete lakk megjelenés, belül egy jól használható tükör és a márkától elvárt minőségi termék.
A hozzá csomagolt kis párnácska nem rossz, de szerintem túl sok terméket vesz fel, ezért én jobban szeretek ecsetet használni.
Ár-érték arányról azt hiszem értelmetlen is beszélni, a választást nem ez befolyásolja.
Senki nem használta, hogy nem született róla még vélemény???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 8.

Senki nem használta, hogy nem született róla még vélemény???