Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. október 6.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

2015-ös limitált karácsonyi kiadás.

62 Giorgia árnyalatban kapható

despoina

2018. április 19.

A legkedvesebb rúzsom, tényleg maga a tökéletes rúzs. Őt használom a legtöbbet a hűvosebb hónapokban (nyáron inkább szájfény). Nagyon szépen kiemeli a sminket és az ajkakat, gazdag színpigmenteket tartalmaz de mégis konszolidált és egyszerű. Mint egy bajor vagy svájci úrinő. Kiemeli az ajkakat, nem maszatol, bármilyen alkalomra tökéletes még irodába is lágyan míg erőteljes kontúrral esti programhoz. Csúcsminőséget képvisel minőségben külsőre elegáns és impozáns. Lassan elfogy de újra fogom vásárolni. Alig akad párja a rúzsok között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

bobekecske

2017. június 28.

Majdnem szortírozásnak esett áldozatul, mivel elsőre túl sötétnek éreztem magamon - de szerencsémre senki se tartott rá igényt, így gondoltam mégis elhasználgatom.
A minőségében percekig sem kételkedtem: jól és egyenletesen fed, csodálatosan terül a szín, szépen (és lassan) kopik, gyönyörűen kiemeli a szájat, nem áll össze az apró redőkben, sem a száj belső peremén.
A szín amúgy egy mesés meleg, de friss málnarószaszín: nagyon üde lesz tőle az egész smink, viszont (most már tudom) nekem minimál sminkkel hat a legjobban.
Amúgy az összes Rouge G-t tudom ajánlani, főleg akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Amúgy az összes Rouge G-t tudom ajánlani, főleg akciósan.

Aimet

2016. január 7.

ismét bebizonyosodott számomra hogy megéri a sok utánajárás-telefonálgatás :) még karácsony előtt próbáltam felkutatni őt, és sikerült :) ráadásul 30 százalékkal olcsóbban sikerült hozzájutnom . annyira szép hogy csak na :) akármikor hordható rózsaszín árnyalat, gyönyörű tokba csomagolva. első Guerlain rúzsom, de tuti nem az utolsó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

szeliger

2015. november 20.

Szív összeszorul, szem könnybe lábad, ó be szép! Nem nagyon van értelme tovább ragozni, a Rouge G amúgy is nálam a rúzsok rúzsa. Amikor pedig ünnepi ruhába öltöztetik, akkor mindig tátva marad a szám. Egy ékszer. A Madame Batifole csipkeruhája is máig megdobogtatja a szívemet, ez meg aztán tényleg csodálatos a fehér hópehelymintával, aranyszínű gombbal, igazi hercegnős, téli hangulatot varázsol. Sajnos a tok hátuljáról lekerült a fantázia név, csak a száma szerepel, szép gravírozással azért ráírhatták volna. A rúzs maga szokás szerint kifogástalan minőségű, helyén marad, nem csúszkál, nem szárít és tartós. A rózsaszín árnyalat szerintem nagyon sokféle bőrtónushoz jól passzol, semmi dráma, jól hordható, napközbenre is alkalmas viselet. A felvitel után a végeredmény enyhén fénylő, kissé vizes hatású. Hogy is kaphatna öt csillagnál kevesebbet?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 20.