Guerlain

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abodri, Módosítva: 2019. december 9.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: bergamott, levendula

Szívjegyek: írisz, jázmin

Alapjegyek: jázmin, kumarin, levendula, szantál, vanília, írisz

Fújós Guerlain Mon Guerlain Sensuelle EDP
Ár: 3000 Ft , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerül, fizetés: Fizetés banki utalással, foxi/ postával küldöm vagy személyes átvétel

eheiszki

2021. szeptember 25.

Kipróbáltam illetve szinte mindegyik Mon G. flankert birtokoltam is, majd szinte mindet el is adtam. Nekem a Mon G. anya magasan veri a csúcsot, de inkább hidegebb időben viselem, míg a Sensuelle nyáron volt nagy befutó. A kora őszi még meleg napfényes időhöz számomra nem annyira dukál úgy maga a koncepció általában de valószínűleg akkor is szépen mutat. Kevésbé édes, illetve máshogyan, nem virágosan-vaníliásan édes hanem mint a Mon Exclusif, vajasan és karamellásan édes holott egyik sincs benne. Persze nem is dominánsak csak az eltérést próbálom felvázolni. A levendula nem túl sok benne, és ad egy frissességet neki mint egy levendulás limonádé. Szóval nekem ő a nyárra való Mon G. az én fejemben ő az EDT. Tartóssága rendben van, szillázsa lehetne erősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Dtenci

2021. augusztus 17.

Csere útján jutottam hozzá egy kedves KM-estől, és nagyon megszerettem.Az Ő ideje is számomra a tavasz-ősz, de nyáron is használom,igaz akkor azért kicsit sok még nekem is :))) olyankor eléggé beédesedik,és a vanilia nyomja elég rendesen.Amúgy a levendula tényleg ad neki egy kis frisseséget.Tartóssága brutál jó,reggel 6-tól este 10-ig simán jelen van.Őt is rengetegen megdícsérték már.... 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Torpece

2020. április 21.

Nagyon finom, édes ugyan de nem fojtogató. Nekem eddig a Florale, az edt és a Blooming rose változatai voltak, mind más. Ez a változat tényleg valahol a Florale és az edt között van, édes mégis könnyed. Valószínű a levendula teszi frissé, nagyon tetszik ahogy vezeti az édes vonalat és nem hagyja egy szirupos vaniliás illattá töményedni. Elegáns, friss, nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 21.

Shelly

2020. február 27.

Az anya MG néha kicsit too much, túl édes, túl fojtogató, na olyankor fújom a Sensuellet. Kicsit könnyedebb, számomra nem olyan édes (sokan édesebbnek írják le). Limitált, a Brazil piacra szánták, és őt is Thierry Wasser kreálta. Kedvelem, örülök, hogy ő is ott csücsül a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

abodri

2019. december 9.

Nagyon finom Mon Guerlain változat. Kicsit könnyebb, mint az anyaillat, viszont ugyanolyan tartós. Limitált kiadás, és ha jól tudom, csak 50 ml-s kiszerelésben létezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 9.