Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. november 17.

Lelőhely:   parfümériák

2010 karácsonyi, limitált illat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Krisztocska

2016. február 12.

Csak egy 10 ml-s van nekem belőle. Hálistennek. Amennyire vártam, olyan csalódás. Valami furcsa, karcos vanília és mintha piszkos lenne. Egyáltalán nem esik jól szagolni és ha belegondolok, igazából egyik Shalimar sem jött be. Az üvegük viszont mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 12.