Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2012.

Fej: citrusok, mandarin, cédrus, bergamott, citrom

Szív: írisz, pacsuli, jázmin, vetiver, rózsa

Alap: bőr, szantál, mirha, cibet, vanília, tömjén, tonkabab

LPE

2017. július 31.

A mai nap piros betűs nap az életemben...na nem AZÉRT...😂😂😂, hanem mert drága jó Galagonyanya meglepett a Shalimar edc mellé egy Madagascart tartalmazó csodálatosan tökéletes mintával. Esküszöm, majdnem elájultam, mikor megláttam, mi van a csomagban... először csak bámultam magam elé, el sem hittem, hogy engem valaha ér ilyen szerencse, hogy egy kis Madagascar büszke birtokosa lehetek. Pedig de ... Megtörtént a csoda. Én pedig elmondhatatlanul boldog vagyok. 😂😂😂 Csak szaglászom egyfolytában. A Shalimar önmagában is számomra maga a csoda, de ez... nem tudok mit mondani. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

galagonyanya

2017. február 26.

Parfümös körökben a vágyak egyik netovábbjának számít, kevesen vannak, akik ismernek olyan valakit, aki találkozott azzal, akinek majdnem volt egy ilyenje... én pedig sosem gondoltam, hogy egy szép napon "valaki" leszek - akár csak néhány csepp erejéig. A mexikói testvér pár éve még forgalomban volt, egy rövid ideig, mára már az is ritkaságnak számít, ezt pedig úgy tudom, nem is lehetett kapni kicsiny hazánkban. Az eredeti Shalimar (az "anyaillat") nyomdokán haladva ismét valami fantasztikusat alkotott a Guerlain ház, minden Shalimarok közül ő a legeslegjobb! Az anyaillat édesebb, puhább, bársonyosabb változatát képzeljük el, annak füstössége nélkül, tulajdonképpen egy ritka, értékes elixír, melyben az illat összetevőit nem is lehet egyenként felismerni, kivéve természetesen azt a jellegzetes Shalimar-os vaníliát, és - csoda! - úgy két-három óra múltán valami hihetetlen púderes álommá vált a bőrömön, ilyet Shalimartól még nem tapasztaltam. Lelki szemeim előtt megjelent egy nemes, sötétkék doboz, dús arany díszítéssel, "Shalimar" felirattal - Shalimar-hintőpor! Igeeen! Jöheeet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.