Guerlain

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Ár:   26 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatkategória: Virágos-Zöldes

Fejjegyek:Bergamot, grapefruit, narancs virág, zöldes jegyek

Szívjegyek: jázmin, rózsa, írisz

Alap: vanília, tonkabab

Ár: 15000 , Eladó: Shine83
Állapot: 60ml. /Fotó, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 5000 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

njusziful

2018. október 31.

Csere útján kaptam ajándékba Emli70-től. Aki szereti ezt az illatot, jó eséllyel Mugler Angel illatát is szereti. Az persze összetettebb, de abban csak az irisz és zöld jegyek nincsenek meg. Rajtam olyan, mint az Angel, csak púderesebb, édesebb és viselhetőbb jóval. Nagy kedvenc nem lesz, de ha valakinek bejött ez az illat, próbálja ki az Angelt alternatívaként. De csak nagyon picit használjon belőle. Plusz nekem az Angel felfújáskor nagyon durva, 1-2 óra múlva lett viselhető, erre nem árt figyelni. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

Luna1024

2018. október 20.

Az Initial-okból nekem az anyaillat - ami nagy szerelmem volt egy időben -, és ez a L'Eau Si Sensuelle verzió van meg. Sajnos azt nem tudom, hogy a sima L'Eau mennyiben különbözik kettejüktől (azt olvastam, hogy csak minimálisan), de az anyaillat és eközött tanúsíthatom, hogy nincs nagy különbség, le se tagadhatnák, hogy "egy tőről fakadtak". :) Az Initial rajtam citrusos-púderes illat, de jobban dominál a bőrömön a púderessége - ezzel szemben a L'Eau Si Sensuelle-ben fordítottak az arányok: neki a citrusos oldala van inkább előtérben, és a púderesség kicsit mintha visszafogottabb lenne. Citrusos hintőpor-illathoz tudnám a legjobban hasonlítani, bár ez kicsit talán leegyszerűsítő. :) Selymesebb és kevésbé tömény illatnak érzem, mint az anyaillatot, és míg az nekem inkább őszi-téli, a Sensuelle-t szerintem tavaszra és nyárra tervezték, a citrusok akkor csak úgy sziporkáznak a bőrömön, gyönyörű illat, képtelenség betelni Vele! A "Modern Hercegnő" hasonlat szerintem itt is él: nagyon kifinomult, különleges és igényes illat, amit a "testvérein" kívül nehezen tudok bármi máshoz hasonlítani. És bár a sima Initial-t is nagyon szeretem, nekem a Sensuelle egy fokkal talán még nála is jobban tetszik. Őszintén szólva, eredetileg csak az üvege miatt vettem meg, teljesen ismeretlenül, ez a tejfehér üveg a gyönyörű rózsaszín bojttal valami álom, szerintem e téren (is) a sorozat legszebb tagja. :) Nekem valamiért alkalmi illat lett belőle, nem használom túl gyakran, de ez nem von le semmit az értékéből. Sajnálom, hogy kivonták az egész sorozatot, szerintem ez nagy hiba volt a Guerlain-től. Remélem, hogy egy nap majd meggondolják magukat, kár lenne elfeledni ilyen csodákat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Emli70

2018. május 4.

Gyönyörű illat, különleges és egyedi szépség, sajnos csak mintán van belőle, próbáltam nagy kiszerelést is beszerezni. Az eredeti anyaillat nem az én világom, de ő igen, ő számomra egy mennyei finomság. Citromos, de mégis édes, virágos, vaníliás. Kerestem, kutattam, feltétlenül akartam egy teljes üveggel belőle. Egyelőre "csak" sima L'eaut sikerült találnom, (hála Fiorentinának) , és már annyira nem is bánom, mert tényleg leheletnyi, apró árnyalatnyi különbséget érzek én is, előttem Encilla pontosan megfogalmazta, a Sensuelle kicsit citrusosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 4.

Encilla

2018. február 28.

Költeményeket, ódákat, szonettekeket érdemelne az összes Shalimar! Kevés vagyok hozzá, hogy véleményt formáljak róluk, de azért megpróbálom. Ő sokkal könnyedebb, frissebb, mint az anyaillat, szerintem tavaszi-nyári finomság. Ha választanom kell közte és a sima L'eau között, nálam az utóbbi nyer, mert a Sensuelle-nek rajtam van egy éles/szúrós jellege, ami a másikból hiányzik. Valószínűleg a citrusok okozzák. Egyértelműen 5 csillag, szó sem lehet kevesebbről!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Brigitt

2018. február 21.

Ha költő lennék, róla most egy szerelmes verset írnék, és abban a versben ő lenne a végzet asszonya. Csodálatos, finom friss és púderes lágy szellő. Előttem már szépen megfogalmazták, hogy mit tud ez a szépség. Minden pozitív hozzászólással egyetértek. Nagyon sajnálom, hogy csak most lett az enyém ebből egy kis fújós, mert látom már nem nagyon lehet kapni. Ez a vers részlet gyönyörűen elmond mindent róla:
"Tél illatával játszó kikelet
titkos, édes álmokat mesél.
Megélt valóság, szép emlékek,
Tündérkertről lágyan csodát regél"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

"Tél illatával játszó kikelet
titkos, édes álmokat mesél.
Megélt valóság, szép emlékek,
Tündérkertről lágyan csodát regél"

juditkaa70

2018. január 9.

Gyengéd,szenvedélyes parfüm. Finom citromsárga jegyekkel és virágos elegáns szívjegyével. Az illat összetétele gyönyörű és dinamikus hullámmal és friss zöld levelekkel kombinált bergamott és grapefruit hullámokkal nyílik. Az izgalmat és a további energiát neroli virágzattal látja el, melyet a kompozíció az elegáns jázmin legfontosabb összetevője veszi körül. A kompozíciót íriszt és rózsát ad a tonkabab és a vanília meleg ölelésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

bobherceg80

2017. december 29.

Nyáron próbáltam ki.Először fogtam a fejem,hogy már megint milyen szörnyűséget vettem.De pár perc után csodás,lágy,simogató,kicsit citromos-keleties púder illat lengett körül.Annyira jóóóóóóóóóóó!!!

Update:Rájöttem,hogy hidegben még finomabb,bőrközelibb ez a parfüm,nem annyira erősen keleties,mint nyáron.Inkább a citrusos-púderessége érvényesül most.Nagyon kifinomult!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

havana74

2017. november 1.

A Shalimar dinasztia általam megismert tagjai közül Ő a hatodik, beelőzni csak a Shalimar Initial tudta. Gyönyörű, simogató, mint a tollpihe, amit az üveg nyakán láthatunk. Kifújáskor citromos és hamar púderessé válik. Ez olyan lédúsan púderes, nem szárazon fojtogat, mint a porpúder. Diszkrét, nem egy nagy hatósugarú illat, hanem olyan csuklóra orrragasztós fajta a magunk örömére. Finom hercegnőknek való Shalimar, lassan kifelé érek ebből pasztellrózsaszín mesevilágból, de néha szeretném viselni és üvegében is látni a többi Shalimarom között. Sajnálom, hogy korábban nem ismerhettem meg, amikor még egyszerűbb volt beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

Erynnis

2017. október 22.

Ez egy utánozhatatlan illat! Elegáns, púderes. Nagyon tartós és messziről érezni. Tesómnak volt, és én is nagyon szerettem volna. De mire az elhatározást tett követte volna, addigra sehol nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 3.

Ez az egyik kedvencem. Kivételesen tartós, különleges, még egy lakatlan szigetre is magammal vinném...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 3.