Guerlain

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Ár:   12 490 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Ideális a Teracotta púderek felviteléhez, az egyenletes barnaság létrehozásához. Kompakt és tömör. Ideális a sima barnító pigmentek egységes eloszlatásához. Elegáns, illik minden táskaba. Jól védi a velúr bársony bronz tok mágneses zárral.

szeliger

2018. szeptember 26.

Kiárusításon vettem, előtte mindig elmentem mellette, mert sokan panaszkodtak arra, hogy merevebb, szúrós. Aztán valamelyik bloggernél olvastam, hogy a Terracotta felviteléhez ez a legideálisabb ecset. Kezdetben én is egy puhább ecsetet használtam a Terracotta Light felviteléhez, de sajnos az arcomon lévő krémmaradványokat visszavitte a púderre, így az kezdett bezsírosodni. Ezért aztán habozás nélkül lecsaptam erre az ecsetre és nem bántam meg.
Gyakorlatilag csak a Terracottához használom, az ecset jól kézreáll, szép egyenletesen lehet felvinni vele a púdert, nem foltosodik. Valóban szúr, de ez van, ha ez az ára annak, hogy a bronzer rendben legyen, akkor benne vagyok. (Be kell vallanom, hogy a középső, kis kerek bronzos rész így is időnként bezsírosodik, de azt alkalmanként egy késsel lekapirgálom.)
A külcsín tökéletes, a használati értéke megfelelő, de ötöst csak akkor kaphatna, ha barátságosabb lenne a bőrömhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

scorpionqueen

2018. január 25.

Annyira szeretem ezt a kis ecsetet! Pedig eléggé meglepődtem és egy kicsit csalódott is voltam, amikor megérkezett, mert nem láttam előtte, nem tudtam, hogy ilyen pici. Ez az egyetlen rövid nyelű ecsetem, de bronzosításhoz csak ezt használom, mert nagyon jó. Valahogy észre sem veszem használat közben, hogy milyen rövid a nyele, mert nagyon jó a súly elosztása, teljesen indokolatlan lenne a hosszabb nyél hozzá. Az anyagot szépen felveszi és majdnem az összeset le is adja a bőrre, minimálisat tart csak magában. A fej mérete ideális bronzosításhoz, a tömörsége, a vágása szintén. Könnyű tisztítani, tartja a formáját, a színét nem ereszti, egyszerűen semmi negatívumot nem tudok róla felhozni, mert ez egy nagyon jól eltalált ecset.
A kis vörös fejét külön szeretem, olyan kis bohókás, de a nyéllel együtt mégis elegáns, üde színfolt a komoly, fekete fejű ecseteim között, ahogy megbújik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Sancsa

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem! Nem hullik a szőre, szépen felveszi és teríti a púdert. Csak hát az ára...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

leila0803

2016. augusztus 4.

Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Tökéletes.

erika81

2016. július 29.

Csodálkozom, hogy ez a szép kis ecset eddig nem volt feltöltve.
Ma volt alkalmam kipróbálni. Valóban élmény volt a használata. Ideális a hozzá való púderhez.
Az ára elég magas, de ettől függetlenül tökéletes, minőségi darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Csodálkozom, hogy ez a szép kis ecset eddig nem volt feltöltve.
Az ára elég magas, de ettől függetlenül tökéletes, minőségi darab.