Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 2.

Lelőhely:   parfümériák

mona82

2017. szeptember 28.

Puszta kíváncsiságból vettem egy 5 ml-es fújóst,bár sejtettem hogy nem az én világom.Rajtam bántóan szúrósan nyit,kb fél óra után púderesedik meg,finom,időtlen,kissé mélabús illat lesz belőle,inkább egy idősebb,méltóságteljes hölgyön tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

x

2016. október 24.

Leírhatatlan szépség. Már sok kifinomult, komplex, éteri illatot éreztem, de ilyet még soha. Ez szerintem a parfümművészet csúcsa. Mostani orral visszafogott és melankolikus, arra emlékeztet, hogy a szépség, az élet és minden értékes elmúlik, és addig kell megragadni és értékelni, amíg velünk van. Vannak elképesztően értékes és művészien megkomponált illatok, amiket szeretek, vannak nagyvadak, amik lesöprik az embert a lábáról és elcsábítják, de ez szelíden röpít el az elefántcsonttoronyba. Nem gondoltam volna, hogy zöldes illat ilyen végtelenül kifinomult lehet. Arra emlékeztet, hogy néha csak szeretnék zokogni és megölelni mindenkit, akit szeretek, és nem engedni el őket soha. Remélem, én is eljutok majd addig, hogy ezek az érzések ne melankolikusak és az elmúlástól beárnyékoltak legyenek, hanem felemelőek és vigasztalóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

szilviakiralyno

2014. november 4.

Jacques Guerlain egy mágus volt, az illatok mágusa. A Vol de Nuit egy fás-erdei, púderes mágia. Sajnos vészesen kevés mennyiségem van az EDT-ből, amit 2004-ben Franciaországban vettem, Edp nem volt, csak extractum, mely viszont megfizethetetlen volt, így hát maradt az EDT. Itthon nem lehetett kapni, és muszáj volt néhány csodaszerrel együtt Őt is hazahoznom. Rajongok érte, betege vagyok, imádom... Imádom azt, a száradó fára emlékeztető jegyzetet, mely a hasonló aldehides-fás, időtlen illatokban terjeng, és hittel, bizalommal tölt el, hogy még van érték, és vannak időtlen, örök, soha el nem múló dolgok az életben, van mibe kapaszkodni, ami megment a rohanó/szaladó világtól, és reményt ad, békét hoz, akkor is , amikor már néha kicsúszik a talaj. Vol de Nuit is ilyen áldás az Én életemben, hozzá menekülök, ha felborul a lelki békém, ha mennyei illatot akarok érezni a bőrömön, titokzatosat, időtlent, fás-édeset, az ősz illatát, amikor lehull a levél a fákról, földes-fás illatot hoz a szél, és mécsest gyújtok élőkért, és eltávozottakért, és olyankor otthon vagyok, "otthon vagyok magamban", akkor is ha egyedül. Mert sosem vagyunk egyedül. Ilyen mankó, vagy támasz ez az illat, ez a CSODA nekem, remélem, lesz módom újra venni, ha elfogy, mert nélküle sem lehet élni. Nemcsak mert megszállott Guerlain gyűjtő vagyok, nemcsak azért kell Ő, hanem mert talán a 4 kedvenc Guerlain illatom közül Ő az, aki olyan lágyan ringat el, mint az őszi szellő, úgy vigasztal, hogy felemel, úgy emlékeztet, időtlenségre és örökkévalóságra, hogy nem hoz melankóliát, hanem elgondolkodtató, filozófikus hangulatot teremt. Neketm az ősz illata. Szerelem. Időtlen. Örökké tartó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

Nessy

2013. november 14.

A története, a gyönyörű üveg és az illatjegyei miatt nagyon vonzott. Egyik kedvencem a galbánum így ez a parfüm amolyan kötelező kör volt.
Tökéletes zöld illat, telve melankóliával. Chanel No. 19, Jacomo Silences....ők jutnak eszembe róla. Mivel sajnos már csak elvétve kapható, ezért nem lesz könnyű beszerezni, de rá megéri várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

leopardgirl

2013. március 19.

"Akinek nincs múltja jövője sem lesz." Eeez igen! Ez tetszik kedves Medora! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

"Akinek nincs múltja jövője sem lesz." Eeez igen! Ez tetszik kedves Medora! :)