Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A legendás Vol de Nuit illat ihlette ezt a selymes, éteri laza port, mely finom irizáló felületet hagy maga után. A por a mitikus Vol de Nuit parfümmel illatosított . Arcra, testre, és a hajra egyaránt használható.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

A Guerlain karácsonyi limitált csillámporai nálam a karácsony előhírnökei és jóval az ünnepek után is a sminkembe zárják az ünnepi hangulatot. Én bizony nem átallok az év bármely szakaszában megmerítkezni egy kis csillámos ragyogásban és nem érdekel, hogy nem divat. Olyan érzéseket vált ki belőlem, amit meg akarok őrizni, fel akarok idézni minél gyakrabban.

Ami magát a terméket illeti, ez a csillámport alapvetően ezüstös némi rózsaszínes és türkizes árnyalattal. A bőrön szépen megmarad még ott is, ahol nincs lealapozva. Púderen is megtapad, nem pered le. Elég koncentráltan fújható, de sötét ruhára mindenképp érdemes törölközőt teríteni, mielőtt magunkra fújnánk. Hajon is szépen mutat, de onnan hamar kipereg, ruhára pedig ne nagyon menjen, mert a csillámokat hordozó púderalap enyhén rózsaszínes árnyalata nyomot hagy az anyagon, akár világos, akár sötét, viszont a bőrről nem "ugrik át" a ruhára. Az illata elég intenzív, de hamar elillan. A parfümöt nem helyettesíti, csak kiegészíti.

Nyakló nélkül fújom, de így október táján a tavaly karácsonyinak még a fele se fogyott el.

Igazi karácsonyi kultuszdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Igazi karácsonyi kultuszdarab.

Tuce

2012. április 8.

De még kapható a Budaörsi Müllerbe kb. van még belőle 5 db épp tegnap voltam.
Salynos 20.000Ft ezért nem kaphattam meg!!! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 8.

De még kapható a Budaörsi Müllerbe kb. van még belőle 5 db épp tegnap voltam.
Salynos 20.000Ft ezért nem kaphattam meg!!! :(