Guess

Ár:   6500 Ft és 10 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 8.

Ár:   6500 Ft és 10 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: zöldalma, tangerine- mandarin, erdei szamóca, bergamot, ylang-ylang, ribizli, pünkösdi rózsa, őszibarack, magnólia, jázmin, gyöngyvirág,frézia, pézsma, moha, virginiai cédrus,ámbra

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2016. június 4.

kellemes illat kb. 20 percig , utána a nagy semmi ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 4.

kellemes illat kb. 20 percig , utána a nagy semmi ...

vanillacaramella.sweet

2015. április 28.

2014. június 19.:
Ez egy csodás illat, kiváló tavaszra, nyárra! :) Nagyon finom, virágos-friss illat, és nagyon tartós. Igazán különlegesnek hat, engem elbűvölt. Tartalmas, zamatos, de nem tolakodó illat. Kis kifinomult, egy másik "rózsaszín" illat. :)))))

2015.04.28: Mivel nekem kettő van, az egyik eladó, feltettem eladásra a tesztert. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

2014. június 19.:

klau810614

2014. szeptember 22.

Finom de nekem túl friss és nem elég édes.Nagyon hasonlít Versace Bright Crystal parfümjéhez aki szereti annak ez tökéletes alternatíva. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

garden32

2014. január 20.

Könnyed nem túl erős illat a hétköznapokra. Visszafogott nem tolakodó mégis üde kompozíció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

subria

2012. november 19.

fiatalós bulizós és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

fiatalós bulizós és tartós!