Guess

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boghyca, Módosítva: 2012. október 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Guess Seductive Homme 2011 augusztusában jelent meg, a márka első férfi parfümjeként debütált. Az illat fás aromás fougere jegyeket tartalmaz.

Fej illat: kardamom tej, mandarin cellulóz és rózsaszín bors.
Szív illat: anília orchidea, ibolya levelek és vetiver.
Alap illat: pacsuli, szantálfa, ámbra és pézsma.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: képen látható, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.

Waldez

2018. január 12.

Többször szemeztem már vele.. a Rossmannban járva mindig, fújtam egyet a csuklómra, és nem volt olyan, hogy ne tetszett volna, de mivel tele voltam más parfümökkel, így nem vettem meg. Azonban az éveleji leárazásoknál láttam, hogy 4990 forintért árulják, és ennyiért nem tudtam kihagyni. A tartósságával nincsen bajom, hiszen 5-6 óra után is simán érezni a csuklómon/kezemen. Kifejezetten szeretem az ehhez hasonló selymes-édeskés lecsengésű parfümöket. Az 5 ezer forinthoz viszonyítva abszolút 5 csillagos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Kendra

2016. augusztus 6.

Megmondom őszintén ,teljesen más illatra számítottam. /Rendelt parfüm,párom számára./
Sem vanília,sem orchidea,még mandarin sem igazán....- ellenben bors és pacsuli.
Klasszikus és markáns illat ahogy az előttem szólók írták,- de fáradt és unalmas nincs benne túl sok elegancia,csak kimértség.
- Munkába járni pont jó lesz, - ez nem egy veszélyes illat :)
Biztonsággal rendelhető pasi illat,ez tuti sok középkorú férfinak jól áll,a közepes csillagot nem azért kapta mert nem tetszetős,hanem mert semmi különlegesség nincs benne, egy friss borsos tömény,ápoltságot sugárzó parfüm és nagyon-nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Sem vanília,sem orchidea,még mandarin sem igazán....- ellenben bors és pacsuli.
- Munkába járni pont jó lesz, - ez nem egy veszélyes illat :)

scisneros

2016. június 13.

Kellemes és tényleg nagyon markáns illat, de egyáltalán nem tartós. Ettől függetlenül az ára nem túl magas, szerintem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Timi8

2016. június 11.

Markáns, igazi férfias illat, nagyon guszta, igényes üvegben. Az illata nem trendi, inkább klasszikusan elegáns, (én egy pici pikantériát talán hiányolok is), olyan "nyakkendős", kissé kimért parfi. Az ára nagyon kedvező, ìgy aki szeretne egy valòdi pasi-illatot, vagy csak kellene egy ilyen is az illatgardròbjába, akkor én ezt ajánlom! Elég tartòs is. Megéri rá beruházni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Nixa

2015. szeptember 28.

Tavaly Glamour-mapokon vettem a páromnak egyet, 50%-os kedvezménnyel is 5000 Ft volt, de nem bánta(m) meg! Nekem is és a páromnak is tetszett az illata, el is használta, sőt, még azt is mondta legközelebb is vehetek neki ilyet, szóval nekünk abszolút bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

krissz28

2013. október 12.

Finom illata van, de nem egy tartós darab...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Finom illata van, de nem egy tartós darab...

boghyca

2012. november 27.

Még a jó múltkor illatoltam meg a DM-ben, mert akkor rakták ki. Szeretem a guess illatokat, így hát kipróbáltam. Hmmmm ez volt az első megmukkanásom mikor éreztem. Hát mondom ilyet be kell szerezni a páromnak mert ez ilyen ajtóstól berontok a házba és ........a többit tudjátok :) Annyira kellemes ámbrás illat kicsi borssal, hogy egyből megfog és az orránál fogva vezet. Később mintha éreztem volna egy kis pézsmát meg barackot de azért az ilyen "kivesézést" meghagyom a hozzáértőknek :) Igazán jó és férfias illat így a hidegebb idő beálltával. Ja és egy egész napot kibírt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.