Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rock-candy, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

Könnyed táplálás igénybevett, töredezett és sérült hajra. Kiváló minőségű lágy olajok kombinációját tartalmazza. Kívülről és belülról óvja és regenerálja a hajvégeket. Megerősíti és óvja a hajszálakat a töredezstől. Puhaságot és selymes fényt biztosít a hajvégek számára.

Alkalmazza rendszeresen az ellenálló hajszálakért és a kisebb mértékű hajtöredezésért.

Vattacukor1990

2018. december 2.

Ez a hajolaj az első Guhl termékem. Mindig hajmosás után, törölközőszáraz hajon alkalmazom, 5-6 nyomásnyit használok alkalmanként. Nem zsírosít, 4 naponta elég hajat mosni ennek a használata mellett is. Fényes, sima lesz tőle a hajam, az illata nem nyerte el a tetszésemet, de szárítás után már nem is érzem.
Az árát sokallom, mert volt már ennél olcsóbb hajolajam is, azonos tudással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Az árát sokallom, mert volt már ennél olcsóbb hajolajam is, azonos tudással.

vivii95

2018. február 16.

Szerintem egyik legjobb hajolaj ami valaha létezik .(az Aussie mellett ) Nagyon szeretem és az illata is jó. Szép,puha fényes tőle a hajam + kifésülhető. Akciósan vettem a Müllerben 1699.-ért, és nem bánom, hogy ezt választottam. Bár kicsit folyékony az állaga a megszokott hajolajakhoz képest, de még ez miatt sem vonok le egy csillagot sem, mert ettől függetlenül is szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

francais

2017. október 8.

Fejbőr problémákat nem okoz, de vannak ettől jobb olajok is. Valamit hat, de nem látványos, viszont jó illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Póni

2015. január 17.

Pár hónapja használom ezt az olajat. Szerintem szép a kiszerelése és az illata is jó. Többet szoktam kinyomni a hajamra mint amennyit ajánlanak. Azt tapasztalom, hogy nem töredezik úgy a vége, viszont a hajvég száradáson ez sem segít. Nem tudom mennyit kéne belőle tenni a hajra, illetve egyáltalán segítene-e a festett hajam száraz érzésén. Nedves és száraz hajra is kenek, de úgy látszik nem elég. El fogom használni, de nem az igazi. A száraz körmeimet is ezzel szoktam ápolni, abban sokat segített :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

geri

2014. november 10.

Nekem nagyon bejött, sokféle olajat kipróbáltam már és a jók között van. Azért nem 5 csillag, mert van ennél egy számomra jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Lilla91

2014. június 30.

na leszek az első pontozó :)

Kezdem a lényeggel, nem éri meg az árát! Az illata nekem nem jön be és hamar el is illan, amit én negativumnak tekintek mert ugye az lenne a lényeg, hogy lehessen egy darabig a "finom" illatot érezni. Másodszor nem lesz tőle se látványosan fényesebb se puhább a hajam. A jó tulajdonságai pedig: nem zsirosit, kevés is elég belőle. Összességében nem a legrosszabb hajolaj amit ismerek, de nem is méltó a többi 10 eurós társához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

na leszek az első pontozó :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Phytantriol