GUM

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2022. szeptember 26.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

A kefe lágy, kúp alakú sörtékkel rendelkezik, amelyek akár 50%-kal több lepedéket és szennyeződést távolítanak el a fogak közti területekről, hatékonyabban tisztít az ínyvonal alatt, mint a manuális fogkefék (12.000 vibráció/perc). Karcsú és ergonomikus teste kényelmes fogást biztosít. Elemmel működik (AAA) , feje cserélhető.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6vilag

2022. szeptember 26.

Nagyon helyes kis szerkezet. Klassz a feje, puha, de megfelelő sörtékkel, nem sérti fel az ínyt. Jól kézre áll az "ergonomikus teste", elem sokáig elég benne. Este egy másik fogkefét használok, de van, hogy az azzal történő fogmosás után még ezzel átfutok még 1x a fogközi tísztítás miatt. A reggeli rohanásban is sokszor ezt kapom elő, nagyon klasszul "masszíroz" is fogmosás közben.
Én az "M" betűs drogériában vettem 3000,-Ftért, másohol drágábban láttam. Nyaralni is elvittem, én nagyon megszerettem. Úgy láttam lehet pótfejet venni hozzá. Ha a sörtékről a kékszín eltűnik, akkor kell cserélni kell. Nagyon ötletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 26.