GUM

Ár:   820 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Magasfokú lepedékeltávolítás a fogszuvasodás-megelőzés érdekében

• A gyermek szájméretére szabott kis fej.
  • Kis, kerekített nyél, hogy a kisgyermek mindenféle módon megfoghassa
  • A finom tollazott sörték alaposan eltávolítják a lepedéket a fogfelszínről, fogközi résekből és az ínyvonalból.
  • Az osztott végek a fogszuvasodás kiindulási helyéül szolgáló gödröket és hézagokat is elérik

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

juditkaa70

2017. január 15.

5 éves unokaöcsémnek is rendeltem. Nagyon szereti.:) Gyengéd,mégis kíméletesen tisztítja a fogait. Csak kék színben vásároltam neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.