GUM

Ár:   1220 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   35 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 23.

Kiszerelés:   35 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Segít megelőzni a fájdalmas fekélyesedést és csillapítja az állkapocs és íny éles drótok és fogszabályozó által okozott irritációját.
  • Előre vágott darabok az átlátszó viasz a készülékekre való higiénikusabb és kényelmesebb felviteléhez
  • Praktikus beépített tükör az útközbeni használathoz

Ár: 800 , Eladó: axela.dobo
Állapot: 4 teljes bontatlan csomag, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel előre megbeszélt időpontban. Postázás megoldható a vásárló terhére előreutalás után.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dori_91

2017. június 29.

Fogszabisként imádtam, sokszor mentett meg fájdalmaktól, illetve tett elviselhetővé már létező kínkeservet. Mára viszont a múlté szerencsére, bár néha nosztalgiából rápillantok az üzletben. :) (Allee-ban a Profimed nevű boltban szerintem kapható, DM-ekben is előfordul.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.