Guy Laroche

Ár:   11040-14 420 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 4.

Ár:   11040-14 420 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos

Összetevők: irisz, galbanum, jácint, citrom, bergamot , rózsa, jázmin, ibolya, ylang-ylang, szegfű , pézsma, pacsuli, szantálfa, ámbra, vetiver, moha

RITKASÁG! Guy Laroche Fidji (Vintage) - Csere is!
Ár: 21.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 57ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Guy Laroche Fidji 5/10ml fújós
Ár: 800/1500+posta , Eladó: varnaim
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Lábatlan, fizetés: --

Dottir

2019. április 30.

Rajtam ez egy púderes-virágos csodás szappanillat az elejétől a végéig, brutál erős és tartós. A trópusok egyáltalán nem jutnak róla eszembe, de a gyerekkori játszótárs szomszéd kislány Melinda samponja igen. Nem tudok róla sokat írni, egyszerűen mennyei és én nagyon szeretem. Köszönet érte a kedves KM-es eladónak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Aquariusgirl

2017. december 19.

Na, hát most szereztem belőle fújóst. És visszarepültem az időben a kamaszkoromba :-) Nagyon meglepődtem, mert most is fincsi, egyből magamra is fújtam és nagyon jól éreztem magam vele egész nap. Általában nem tetszenek a korábbi parfik, de őt én nagyon kortalannak érzem. Szerintem nem nyanyás illat. Persze ibolya benne is van, rajtam talán abból van a legtöbb és írisz meg szegfű. Még az is lehet, hogy veszek belőle újra :-)

2014.07.20.
Az ELSŐ :-), mármint életem első igazi parfümje. 16 éves voltam, mikor a Jézuskától ezt kaptam és annyira, de annyira boldog voltam vele, hogy közös kép is készült rólunk, hihihihihi. Nem is igazán tudom felidézni az illatát - nem tegnapelőtt volt ám az!! :-) - , csak annyi rémlik, hogy elég édes illat és hogy imádtam. De majd most megszagizom, de addig az emlék miatt 5 csilli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

2014.07.20.

Piscinke

2017. október 1.

Nagymamám virágoskertje :) Gyönyörű, tiszta, finom jácintillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Nagymamám virágoskertje :) Gyönyörű, tiszta, finom jácintillat.

mancus2

2017. augusztus 14.

Szegényt én most lepontozom... azon kevés illatok közé tartozik amit nem bírok elviselni. Egyszer kaptam és akárhogy próbáltam nem tudtam vele megbarátkozni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Vaslady

2014. április 10.

A parfüm 1966-os születésű.Meglepő ez számomra,hiszen rengeteg retro illatot próbáltam már,és őt nem érzem annak! Sajnos ugy vagyok a retrós illatokkal,mint Szikora Robi...szeretlek is-meg nem is...Hogy miért?Mert több parfümben is felfedeztem valamit,amit sajnos csak nehezen tudok megfogalmazni,a próbánál,illetve az első cseppentésnél,én érzek egy furcsa erős, számomra nem tetsző szagot.Ezt észrevettem már a Rochas Femme-nél ,Nina Ricci Galambjánál is,és ez nekem nagyon nem tetszik,ettől érzem öregesnek,mamásnak ezeket a parfümöket.Igy elsőre.
Ezért a Fidji,egy kellemes meglepetés lett számomra.
Az én bőrömöm az ibolya és a jácint dominál,szantálfa aláfestéssel.Számomra ez a parfüm a tavaszt juttatja eszembe,a falusi kiskert illatát,mikor tele a kezem a frissen szedett jácint és ibolya csokorral,mikor még egyik nap hüvős van,másik nap meg melegen süt a nap,a március és az áprilisi honapok,a rügyező fák.
Tavaszi illatnak fogom használni,egészen juniusig,aztán váltok egy nyári parfümre.
Elégedett vagyok a tartósságával is,büszke tulajdonosa vagyok,és élvezem,hogy a mai pancsok(tisztelet a kivételnek)parfümök helyett,egy igazi régi dáma a társam,aki gyerekkoromat jutatja az eszembe,édesanyám kiskertjét,és a jázmin virágok szines kavalkádját.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Ezért a Fidji,egy kellemes meglepetés lett számomra.

fekete.doresz

2014. április 3.

Szeretem, vennék.. Elixir, eladtad már?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

Szeretem, vennék.. Elixir, eladtad már?

bbertie

2012. december 19.

Az imént olvasgattam a parfüm véleményeket és nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy mennyien írtok róla. Bevallom, nekem is a szívem csücske ez a parfüm és természetesen Édesanyám miatt. Mindig jó érzés beleszippantani ebbe a parfümbe, mint mindegyik olyan illatba, emit régen Ő használt (és hál'Istennek most is használ). Egyszer remélem én is megérek majd erre a parfümre, így lassan 28 felé még kicsit korainak érzem. De addig is meglepek vele valaki "mást", aki még 60 évesen is olyan büszkén és méltósággal fogja viselni, mint 20 évvel ezelőtt...

Vajon az a kisfiam is hasonlóan fog érezni 20 év múlva ha beleszagol a Chanel Chance-ba vagy Givenchy Extravagant parfümjébe? Remélem még megélem azt az időt, megkérdezem Tőle és ha még itt lesztek, megírom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.

Laci

2012. december 19.

Nálunk is lapul a szekrényben egy negyed üveg Fidji, annyira retro, imádom. Édesanyám utálja a nagyon nőies, édes, egyszerű illatokat, inkább a férfiasabb, egyedibb kreációk érdeklik. Na neki ez telitalálat, igazi klasszikus mestermű, elegáns, időtlen. Ritkán használja, de akkor nagyot szól. :-) Medora, egy dm-es túrád alkalmával ejtsd útba légyszíves Yardley Citrus & Wood-ját, mivel szereted a Red Vetyvert és véleményt is várnék majd. Köszi! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.

radioaktiva

2012. december 18.

Jaj, Medora, dejó, hogy írtál róla ! Már majdnem elfelejtkeztem RÓLA, pedig nagyon szép emlékeim vannak róla/vele. Talán még általánosba jártam, mindenki fújta literszám az Impulse-t, mikoris az én gyönyörű anyukám ( még mindig az!) kapott egy üveg Fidji-t. Én még nagyon kiskamasz voltam, de éreztem, ez valami MÁS, valami különleges. Úgy is volt az akkor : anyukám kizárólag színházba, vagy valami különleges eseményre használta, amúgy féltve őrizte. Még most is előttem van, mikor a gyönyörűséges moherpulcsijában, teljes sminkben színházba készül, s mielőtt kilép a lakásból előveszi a Fidjit. Én meg másnap a pulcsijába/sáljába fúrom a fejem és élvezem az illatot..............még mindig az orromban van az illata ! De jó lenne, ha még lenne...............

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. szeptember 17.

Már teljesen elfeledkeztem erről az illatról, pedig egy időben nagyon szerettem! Valahogy most is az ibolya illata jut eszembe róla, pedig annyi más is van benne.
Nekem valahogy fordítva működik az ízlésem: fiatalabb koromban jobban szerettem a nehezebb illatokat, most viszont a könnyebbeket használom inkább. Így ő már csak emlék marad nekem a múltból!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 17.