Gwdihw

Ár:   1995 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: ananasz1, Módosítva: 2014. március 12.

Ár:   1995 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Használj keveset, de minél gyakrabban a puha ajkakért.

Kiszerelés: 25 g

VandaCsapo

2015. december 28.

ez a termék nekem nagy csalódás.
nagyon szárít és ha kicsit melegebb van akkor egyből meg is olvad ami nem túl praktikus.
nagy reményeket fűztem hozzá és sajnos nem vált be.
nyereményként kaptam szóval szerencsére nem fizettem érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

ez a termék nekem nagy csalódás.
nagy reményeket fűztem hozzá és sajnos nem vált be.
nyereményként kaptam szóval szerencsére nem fizettem érte.

b.jucy17

2014. július 23.

Kicsit pezsgőtabletta illata van, de nekem tetszik. A csomagolás nagyon igényes,aranyos, csajos, jó hogy ilyen tégelyes. Most kentem fel először, úgyhogy egyelőre 5 csillag.

Update: Sajnos melegebb helyeken tényleg megolvad, nem tudom mi lesz vele nyáron :S A számat azonban nagyon szépen ápolja, amióta használom nem száraz. :)

Update: Még mindig nagyon szeretem az illatát, de így nyáron borzalmasan megolvad, én sem merném a táskámba tenni. De még így is marad az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

ananasz1

2014. június 19.

Ez sajnos nekem semmit sem ér. 23-25 fok fölött a táskámba se merném tenni, a gyenge záródás és a megolvadás miatt mindenem ebben ázna. A hatása sem jó, csak akkor érzem az ajkaimat kellemesnek, ha frissen rajta van. Hosszabb távon semmi ápoló hatása nincs.
A tégely aranyos, hogy valami pozitívum is legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

A tégely aranyos, hogy valami pozitívum is legyen!

Katak

2014. március 21.

szuper ajakápoló, még csak tegnap óta használom, de már teljesen odáig vagyok érte. nagyon jó az illata, az állaga, tökéletesen felszívódik. (nem is értem, hogy írhatta valaki azt lentebb, hogy olajos és nem szívódik be. nálam pontosan az ellenkezője történik, ugyanis egyből beszívódik. sose volt még ilyen puha a szám. )
tökéletesen meg vagyok elégedve vele, biztos, hogy veszek még, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 21.

tökéletesen meg vagyok elégedve vele, biztos, hogy veszek még, ha elfogy.

bebiz

2014. március 18.

Többet vártam tőle. Nem bírja a meleget, tehát táskában nem hordható, mert egyből elkezd olvadni. Nekem egyáltalán nem hidratál, gyorsan le is kopik. Egy pici fényt ad. Ha nem ajándékba kaptam volna, akkor most bosszankodnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 18.

garam mazsola

2014. március 13.

Nagy csalódás. A tégely teteje lejár (Pixibagben érkezett, már rajta sem volt amikor kinyitottam), hagy egy híg olajos réteget, de kb. semmi nem szívódik be, nem hidratál, le is kopik hamar. A két csillag a cuki dizájnnak és a finom illatnak szól, de amúgy használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax