Gwdihw

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: lehner.a92, Módosítva: 2014. április 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Használj keveset, de minél gyakrabban a puha ajkakért.

Kiszerelés: 25 g

Marietta1977

2017. október 2.

Nagyon szeretem, igazán gazdag textúrájú ajakbalzsam, télre tökéletes választás. Nagyon sok termék van a csomagolásban, énszerintem kb sosem fog elfogyni :)
De szuperul védi a kiszáradástól az ajkakat és hidratálja. Én mostanság éjszakánként is használom. Beauty boxban kaptam ajándékként, én még előtte nem is ismertem, ezt a terméket, de nagyon szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

eszcs1

2014. július 29.

Mint ahogy látom, még nem olyan túl sok vélemény van rola. Nem egy olcso mulatság, viszont rengeteg van benne, és sokáig érezhető az ajkakon, ebből adodon összességében sokáig elég. Nekem az illata nagyon tetszik, és a csomagolása is praktikus, melegben sem olvad meg úgy, mint némely társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

barbiii_sz

2014. március 29.

Pixibag-hez kaptam ajándékba, magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna "látatlanba", ezért örülök neki, hogy így kipróbálhattam. Jól hidratál, puhítja és enyhe fényt ad az ajkaknak, az illata is kellemes. Tetszik, hogy természetes összetevőkből áll. Az, hogy tégelyes az elején nem volt szimpatikus, de már egészen megkedveltem ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

lehner.a92

2014. március 15.

Elég krémes állaga van, még a felkenés után jól is hidratál, tényleg elég belőle egy kevés is, viszont rá 20 percre újra kell kenni és én ezt nem szeretem egy ajakbalzsamnál sem :( Az illata tetszik, az íze nekem személy szerint nem... Összességében nem rossz ajakbalzsam, de nem lett a kedvencem sajnos :( Talán, ha egy más ízű lenne meg, akkor más lenne a véleményem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

viktórija

2014. március 13.

Nagyon krémes, szerintem nem zsíros hatású, jó illatú. Nagyon nagyon puhává teszi az ajkakat. Kevés kell belőle. Sokáig elég lesz :) 5*, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol