Gwdihw

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Fluffy, Módosítva: 2014. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Használj keveset, de minél gyakrabban a puha ajkakért.

Kiszerelés: 25 g

megamelon

2015. március 13.

Úgy tűnik az enyém lesz az első negatív vélemény. Nagyon cuki a csomagolása, viszont szerintem túl van árazva. Nem szívódik be a számon, túl olajos. Ez az ananászos volt amit megszagoltam és egyáltalán elbírtam viselni az illatát, az összes többi annyira mű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

fujfui

2014. július 3.

az eddigi legjobb ami használtam a házi készítésű ajakápolóm után!
bátran ajánlanám mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

az eddigi legjobb ami használtam a házi készítésű ajakápolóm után!
bátran ajánlanám mindenkinek!

katacita

2014. május 13.

Valami retro rágóra emlékeztet az illata, talán a Donald kacsásra :) Mindenesetre imádom. Állaga hasonló, mint a sima Blistex ajakápolóé, viszont azzal ellentétben nem kezd el tőle darabokban hámlani a bőröm (bocs, ha gusztustalanságokat írok). Szép nagy adag, egyelőre nagyon kedvelem, köszönöm a kedves ismerősömnek, akitől kaptam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

LVL

2014. március 18.

Nekem is az ananászos ízesítésű van. Nagyon szeretem, legelső használatkor kellemes meglepetés volt, mikor az ajkaimhoz ért. :) Annyira selymes. Illata intenzívebb mint az íze, de nekem ez bejön, mert különben leenném a számról. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Fluffy

2014. március 14.

A Pixibag-hez kaptam, még csak 2 napja van meg de imádom, az egyik legjobb balzsamom ami valaha volt. Könnyen fel lehet vinni, nagyon kényelmes "viselni" finom az illata és az íze is, és pár perc alatt puhává varázsolja a cserepes ajkakat. Nem vettem volna meg 2000ft-ért, de így hogy kirpróbálhattam, ha elfogy, el fogok gondolkodni rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax