Gwdihw

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Használj keveset, de minél gyakrabban a puha ajkakért.

Kiszerelés: 25g

Málni89

2015. március 8.

IMÁDOM :) régebben mindig mást használtam, mert olcsó..Pixiboxon keresztül próbálhattam ki. Fogyóban van és tervezem hogy újra veszem, mert lehet hogy elsőre drága egy ajakbalzsamért de gazdaságos mert egy évet kibír, pedig sokat használtam :) de imádom az illatát, szépen csillog is, miközben egyáltalán nem szárít! kár hogy csak 5 csillagot lehet adni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

rebus

2014. július 13.

teljesítménye nem rossz, de számomra nem is csodaszer (lehet túl nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban). az illata nekem egyáltalán nem zavaró, a csomagolása hihetetlenül cuki :) anno a pixibag-emhez kaptam ajándékba, így elhasználom majd, viszont megvenni újra nem fogom valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: természetes vanília ízesítés.