Gyógyszertári

Ár:   10 Ft/g   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   10 Ft/g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1190 Ft

Ár: 1190 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Több méretben is kapható

latiffah

2020. január 15.

Nagyon régóta talán 15 éve lassan, hogy ezzel napozom. Fehér bőrű vagyok, és ha a nap meg lát úgy érzi meg kell jól grillezni engem. Pecsenyére sültem akármilyen kencét használtam. Anya ajánlotta, mert fiatal korában kakaóvajjal nyomultak balcsin :D na azóta nem különösebben égek mióta használom. Szép barna leszek és nem szoktam hámlani sem. Krémbe is tesszük, házi krémbe, azt a szememre kenem (mint ránctalanitó) ill. szőrtelenítés után használom, kevésbé gyullad be a szőrtüsző. Nálam a kakaóvaj több, mint csodaszerbes nem "csak" 5 csillagos hanem legalább 10. Ajánlom minden fehér bőrű sorstársnak aki a balcsin nem akar a nap által grilleződni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

RCC

2019. december 22.

Szerencsém volt, a legközelebbi gyógyszertárban gond nélkül tudtam venni, próba gyanánt 50 grammot kértem csak. Hasonló adag kókuszolajjal együtt felolvasztottam, visszaöntöttem a gyógyszertárban kapott kis dobozba és beraktam a hűtőbe. Mivel nagyon puha a doboz könnyen ki tudom venni és amíg kemény a tömb gyorsan végigkenem amit szeretnék magamon, majd megy vissza a hidegbe. Habár rettentő lassan szívódik be nagyon jó testápolónak bizonyul eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Ascyra

2019. november 25.

Én nem gyógyszertárban, hanem bioboltokban szerzem be, mindig finomítatlant veszek, mert meggyőződésem, hogy az a legtisztább. Simán magában is használom arckrémként, de legutóbb saját arcradírt készítettem belőle, kávézacc hozzáadásával. Hát ez valami isteni kombo! Az arcom olyan sima, mint a babapopsi, a szemkörnyéki sötét karikáknak nyoma sincs, és az illatába bele vagyok szerelmesedve. Kézkrémnek, testápolónak, arckrémnek, krémalapanyagnak is tökéletes megoldás, bármilyen olajjal keverve kész a házikence és nem kerül százezrekbe, mint a BHT-val meg tartósítókkal telepakolt arckrém-társai. Néha Shea-vajjal is kombinálom, hihetetlen csodája a természetnek ez a cucc! (nekem sem pattanást, sem más problémát nem okoz, kombinált, az őszi-téli időszakban vízhiányos bőrömet ápolom vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Sophia00

2019. június 8.

Gyógyszertárban vettem nem kb. 1 hónapja. Nagyon kedvesek voltak, nem volt semmi gond, nem akadékoskodtak. Elmondták, hogy használjam, teljes felvilágosítás kaptam. Nem is értem amit a többiek írtak.. mármint hogy lehetnek ilyen “kedvesek” a gyógyszertárakban, bár sajnos volt ahol velem is megesett..
Nagyon örülök, hogy a barátnőm rábeszélt és megvettem végre! Igazi csodaszer és nem mellesleg természetes is. Eddig shea vajat használtam, de a kakaóvaj nyert! Nagyon kellemes az illata, melegebb időben pedig könnyen olvad a bőrön. Nagyon szépen hidratálja a bőrt! Nekem nem okozott irritációt. Már próbáltam napozáshoz is, nagyon szépen lehet vele barnulni is! Egy kis darab az egész testre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Whosthatfitgirl

2018. június 15.

Innen is ölelèsem a pillásomnak, aki megosztotta velem ezt a titkot!:))
Gyógyszertárban vettem, persze az öreglány nem értette mit akarok vele, húzta a száját, szóval legközelebb valami bioboltban próbálom majd beszerezni...
50 grammot kértem, próba gyanánt, de nyugodtan kèrhettem volna 200-at is.:))
Napozáshoz használom, szèp csokibarna leszek tőle! A felmelegedett bőrön simán megpuhul, nincs macera, gyorsan végig korcsolyázom vele. Ès ami mèg mellette szól, hogy nagyon puha ès selymes lesz tőle a bőröm napokig! Az illata nekem egyáltalán nem erős, kellemes! Nekem semmilyen bőrkiütèst nem okozott. 5* 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Innen is ölelèsem a pillásomnak, aki megosztotta velem ezt a titkot!:))
50 grammot kértem, próba gyanánt, de nyugodtan kèrhettem volna 200-at is.:))

hajas0711

2017. április 27.

Enis a gyogyszertarit szerettem volna kiprobalni, mert anyukam idejeben mki ezzel napozott plusz csak szuperlatinuszokban beszel rola mindenki, de nem adtak ki, azt mondtam recept kell, masnap visszamentem a receptel!! Es ugy sem adtak ki . Valaki tudja esetleg h mi lehet ennek az oka?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

KeroChan

2017. március 23.

Csakhogy leírjam és más ne járjon úgy, mint én... teljesen finomítatlan, csodás illatú, bio kakaóvaj, nagyon macerás volt a kenése. Amiért 1 pont, hogy egy napon belül a karom(!) a testem minden pontja tele lett pattanással tőle, ami nem is csoda, mert valahol olvastam, hogy nagyon pattanás keltő. Lehet, hogy valaki beválik, de az én bőröm kiakadt tőle, ahova kentem ott tuti tele lettem pöttyel még akkor is ha ott az életben nem lettem pattanásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

trstimea

2016. február 2.

Online rendeltem egy bioboltból, a finomítatlan verziót. Eddig a nagyon kiszáradt kezeimre használtam, és nálam bevált. Kicsit macerás, hogy melegíteni kell, de egy kis üvegcsébe felrakok egy kis mennyiséget a meleg radiátorra és pár perc múlva már kenhető is. Az illata isteni és a hatása is nagyon jó, nem beszélve az áráról és arról, hogy minden káros anyagtól mentes.
Az itteni vélemények alapján ki fogom próbálni, napozáshoz, hajápolónak és kiszáradt szájra is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

x

2015. november 19.

Nagyon szeretem, mert tiszta, semmi hozzáadott potenciálisan mérgező adalék nincs benne, mennyei az illata, akár kóstolgatni is lehet, és az íze is finom. Én bioboltban veszem, mert a gyógyszertárban szinte soha se kapok azt, amit szeretnék, mindent kérni kell, értetlenkednek, ha nincs az, amit szeretnél, hoznak helyette valami random cuccot, hogy jó lesz ez is a hülye vevőnek, aztán vagy észreveszed idejében és nem veszed meg, vagy nem... na de vissza a kakaóvajra, kicsit nehézkes vele bánni, mert melengetni kell, ráadásul amíg beissza a bőr, az sok idő, ezért általában csak hétvégén van időm egyszer végigmasszirkázni vele a habtestemet... de egy ilyen hatású, egészséges és tápláló terméknek ezt simán elnézem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

cintiakiss

2015. október 23.

Nyáron napozás mellé használom, máskor pedig a hajamat ápolom vele. Nagyon szép selyem lesz tőle, a bőröm pedig extra fekete :D Az ára is kedvező, gyógyszertárban szoktam venni. Az illata nekem nem igazán jön be de ez legyen a legkevesebb gond! :) 5***

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter