Gyógyszertári

Ár:   600 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Krisztike84

2018. december 4.

Csak ezt vagyok hajlandó használni intim területre, de ezt is csak ritkán, amikor bővebb tisztítás szükséges. Fantasztikusan puha és ápolt bőrt hagy maga után. Néha az arcomra is alkalmazom, amikor egy kis bőrkisimító, hidratálásra van szükségem. Érzékeny vagy idős bőrre valódi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

blackcat00616

2016. június 1.

Sajnos rengeteg mindenre allergiás lettem az utòbbi időben, mostmár a tusfürdők és olajok is beletartoznak 😦 Ezt ìrta fel a háziorvosom. Miután megvettem hazavittem és kipròbáltam. Elég sűrű krém, picit nehezen "oldòdik", semmi illata, viszont nem leszek kiütéses, nem viszketek és az extra száraz bőröm is puhìtja. Borotválkozni is lehet vele (hònalj, láb). A sminket pillanatok alatt lemosom ezzel, utána olyan érzés, mint ha hidratálò arclemosò tejjel töröltem volna át. Igaz gyorsan fogy, de a problémám megoldotta és a feladatát rendesen elvégzi.

Update: Hát, erre is allergiás vagyok xd Ugyanannyira fáj, mint ha mással fürenék, ugyhogy akkor már marad a BABA gyümölcsös-tejes tusija, annak legalább az illata mennyei <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Antitaa

2016. április 14.

Ez a krém abszolute többfunkciós.Kiváló sminklemosó,vagy arclemosó,de én még pakolásként is szoktam használni.Az akném elleni krémek és a gyógyszer ami szedtem ,extra szárazságot adott a pattik mellé.De ez a krém teljes mértékben visszadta a komfortérzetét a bőrömnek.Akinek száraz a bőre annak ajánlom a legjobban.nekem 5 csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.