Gyógyszertári

Ár:   226 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2020. március 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Szalicilsavat és bórsavas kenőcsöt tartalmaz felületes bőrsérülésekre.

emiko

2020. november 11.

Anno leműtettem a nyakamról egy csúnya csüngős anyajegyet. Ezt írta fel a doki varrat szedés után. Nagyon gyorsan begyógyult a seb. Heg maradt a seb után, de ez nem is feladata. Öcsém egyik nyáron a Sole gyárban dolgozott, a dobozok minden nap ripityára vágták a kezét, alkarját. Mondtam neki használja ezt. Minden este vastagon bekente vele a kezét és az alkarját, innentől kezdve nem fájtak a sebei, nem volt gyulladás és a kisebb sebeket egy este alatt szinte teljesen begyógyította. Anyukámnak műtét után adtam oda, hogy használja a sebére, ott is maradt heg, de írtó gyorsan begyógyította a sebet. Nekem egyszer a zöldség szeletelő vitte le majdnem teljesen az ujjbegyem. "Visszagyógyította" az ujjam lifegő részét. Nagyon hasznos sebre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

timcsike198989

2020. január 21.

Kirepedezett szájra,sarokra,kisebb sebekre tökéletesen bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Kirepedezett szájra,sarokra,kisebb sebekre tökéletesen bevált.

Evelin123

2019. november 21.

Eredetileg sebre van. A patikában azt mondták. Le akartak beszélni róla kirepedt szájszélre,hogy ne vegyem meg. Mondtam nekik, hogy 100 féle ajakápoló után nem ezen a 300 ft-on fog múlni. Nekem bevált, szépen rendbe tette egy éjszaka alatt. Azóta már nincs ilyen problémám úgyhogy lehet kipróbálom majd a kezemre is, eszembe sem jutott eddig csak most, hogy az előttem lévő írta:) Olcsó és viszonylag nagy adagot adnak belőle, szerintem mindenképpen egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

gubamara

2019. április 12.

Száraz, repedezett kezeimre kaptam a bőrgyógyásztól. Nagyon jól bevált,hámosít hamar. A száraz sarkamra is szoktam használni. Csak azért nem 5csillag, mert nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

natasa

2019. április 3.

Patikában adták szétszáradt/kirepedt szájszélre. Nekem nem sokat ért. Csalódott vagyok, azt reméltem, hogy a patikai készítmény hatásos lesz. Lehet, hogy más jellegű sebekre egyébként jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.