H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

5 darab, egyenként 4,7 ml-es kiszerelésű körömlakk.

Ebből két csillámos/glitteres, egy csillogós, és két krém finisű körömlakk.

bi.ju

2013. augusztus 17.

megvettem. szeretem.
a menta, és a kék csillámos fedő a kedvencem a szettből. a kék csillámos fedő már-már kifogyóban van, ami nálam ritka.... :DDD király nyári színkombináció, nem bántam meg, hogy megvettem. és ennyi lakkért nem is volt drága a szett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

megvettem. szeretem.

Carmenessque

2013. május 30.

Nagyon ütős színkombináció, és a lakkok minőségével is elégedett vagyok. Két rétegben szuperül fednek, a csillámosok pedig elég sűrűn vannak megtömve. Nekem teljesen megérte ez a szett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

mintberry.crunch

2013. május 23.

Ár/érték arányban szuper! A narancsos-piros színét nagyon szeretem. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.